• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
SFP WDM Tx1550 SM 20km Single-mode, LC
PLANET TECHNOLOGY

SFP WDM Tx1550 SM 20km Single-mode, LC

Tuotekoodi: 502849
  • Valmistajan koodi : MGB-LB20
  • EAN : 4711213688607

63,40 €

Hintamme sis. 24% alv
Myös rahoitus
Osamaksusopimukset noin: 13,61 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 2 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
2 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 12.12.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 5,90 €
Toimitusaika
arvioitu 12.12.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : MGB-LB20
  • EAN : 4711213688607
  • Tuotteen nimi : SFP WDM Tx1550 SM 20km Single-mode, LC

PLANET MGB-LB20 on WDM SFP-moduli (MiniGBIC) kaikkiin
SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin,
mediamuuntimiin ja verkkokortteihin.

Tekniset tiedot:
• Single-mode WDM/Bidi
• Max etäisyys: 20km
• Standardi: IEEE 802.3ah 1000Base-BX
• Aallonpituus: TX: 1310nm, RX: 1550nm
• LC-liitin (simplex)
• Käyttölämpötila: 0...+60C

PLANET TECHNOLOGY Takuuaika: 12 kk takuu