• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible
Datolink Ltd

SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

Tuotekoodi: 502879
  • Valmistajan koodi : GLC-SX-MM= / GLC-SX-MMD / MGBS

49,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 39 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
39 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 15.02.2023. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 3,99 €
Toimitusaika
arvioitu 15.02.2023
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : GLC-SX-MM= / GLC-SX-MMD / MGBS
  • Tuotteen nimi : SFP 1000Base-SX MM 275/550m, 850nm Multimode, 1.25G, LC, DOM, Cisco Compatible

Datolink DLT-GLC-LH-MM on Gigabitin monimuoto (multi-mode)
SFP-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiin DDM-
tuella. Moduli on varustettu duplex LC-liittimillä.

Moduli vastaa teknisesti Cisco GLC-LH-MM= / DT-GLC-LH-MMD
SFP-modulia. Tarkan listan yhteensopivista Cisco
laitemalleista saat Ciscon nettisivuilta tai White paper-
linkistä. Modulia voidaan käyttää myös muissa
kytkin/mediamuunnin/reititin/tukiasema-laitteissa, jotka
eivät erikoiskoodausta vaadi.

Tekniset tiedot:
• 1000Base-SX
• Tiedonsiirtonopeus: 1.25Gbit/s
• Valokuitukaapeli:
- Monimuoto OM1 (62,5/125um)
- OM3 (50/125um)
• Etäisyys:
- 275m (OM1)
- 550m (OM3)
• Aallonpituus: 850nm
• Optiset komponentit: VCEL/PIN
• LC-liitin (Duplex)
• DOM-tuki, Digital Optical Monitoring
• Fiber Channel (ANSI)
• Telcordia GR-468-CORE
• Hot-Plug
• Käyttöjännite: 3.3VDC
• Matala virrankulutus
• Käyttölämpötila-alue: 0...+70C
• IEEE 802.3z (Class 1 laser safety)
• Hyväksynnät: CE, RoHS

Datolink Ltd Takuuaika: 12 kk takuu