• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
SFP 1000Base-BX BIDI 10km, Tx1490 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM
Datolink Ltd

SFP 1000Base-BX BIDI 10km, Tx1490 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM

Tuotekoodi: 502893
  • Valmistajan koodi : DTL-J9142B

49,90 €

Hintamme sis. 24% alv
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 9 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
9 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 12.12.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 5,90 €
Toimitusaika
arvioitu 12.12.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : DTL-J9142B
  • Tuotteen nimi : SFP 1000Base-BX BIDI 10km, Tx1490 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM

Datolink DTL-J9142B on Gigabitin yksimuoto (single-mode) SFP
BIDI-moduli HP Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiin DDM- 
tuella. Moduli on varustettu simplex LC-liittimellä. 

Moduli toimii yhdessä yksimuotokaapelissa ja vaatii 
vastaparikseen modulin, jossa vastakkaiset Tx/Rx taajuudet 
kuten DTL-J9143B. 

Moduli vastaa teknisesti HP J9142B SFP-modulia. 

Tekniset tiedot: 
• 1000Base-BX 
• Valokuitukaapeli: Yksimuoto (9/125um) 
• Etäisyys: 10km (max) 
• Aallonpituudet: 
- Tx: 1490nm 
- Rx: 1310nm 
• Optiset komponentit: FP/PIN 
• LC-liitin (simplex) 
• DDM-tuki, Digital Diagnostic Monitor (SFF-8472) 
• SFP+ MSA 
• Telcordia GR-468-CORE 

Datolink Ltd Takuuaika: 12 kk takuu