Suodattimet
/products/t/275/Kuitumoduulit
Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 26 tuotetta.
Yhteensä 26 tuotetta.
< edellinenseuraava >
47510
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10km
TP-LINK TL-SM311LS EAN 6935364030216

TP-LINK TL-SM311LS 1000Base-LX Gigabit SFP mini-GBIC transceiver module, Single Mode, Mini-GBIC, LC connector, IEEE 802.3z, 1310nm wavelength, up to 10km cable length
28,10 €
sis. ALV
0
92478
TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45) 100Mbps
TP-LINK MC111CS EAN 6935364030414

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TPksi tai päinvastoin. VDM-tekniikan ansiosta pystyy käyttämään simplex-kuitukaapelia tiedonsiirtoon.Max. 20 km. Mitat LxSxK 94,5x73x27mm.
50,80 €
sis. ALV
0
95768
60,00 €
sis. ALV
Distributor next batch: 27.03.2019
0
95787
74,50 €
sis. ALV
Distributor next batch: 03.04.2019
0
95750
75,60 €
sis. ALV
Distributor next batch: 03.04.2019
0
95781
76,20 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
95782
84,30 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
95759
89,10 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
95751
91,80 €
sis. ALV
Distributor next batch: 02.04.2019
0
95783
95,70 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
95784
95,70 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
147229
10GB SR SFP+ Short Range SFF
HP 455883-B21 EAN 4948382529930

10Gb SR SFP Transceiver
100,30 €
sis. ALV
0
95760
100,60 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
213480
TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX
DELL 407-BBOR EAN 4053162882904

SFP mini-GBIC transceiver module - 1000Base-SX - up to 1800 ft - 850 nm
110,90 €
sis. ALV
0
95785
121,50 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
95777
123,20 €
sis. ALV
0
95769
129,70 €
sis. ALV
Distributor next batch: 09.04.2019
0
95786
139,40 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
95771
158,80 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
95793
165,40 €
sis. ALV
Distributor next batch: 31.03.2019
0
95780
176,70 €
sis. ALV
Distributor next batch: 04.04.2019
0
495758
DELL NETWORKING SFP+ 10GBE
DELL 407-BBOU EAN 5397063819560

SR TRANSCEIVER 850NM 300M IN
242,00 €
sis. ALV
0
225417
10GE SFP+ SR TRANSCEIVER MM (L
D-LINK DEM-431XT EAN 0790069353130

10GE SFP SR Transceiver, 10 Gigabit Multimode Fiber LC-Duplex, ohne DMM, 80 Meter mit OM 1und2, 300 Meter mit OM3
283,80 €
sis. ALV
0
95770
286,90 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
95772
308,00 €
sis. ALV
Distributor next batch: 12.04.2019
0
95792
536,50 €
sis. ALV
Distributor next batch: 31.03.2019
0
Yhteensä 26 tuotetta.
< edellinenseuraava >