• Jatka kassalle
/products/t/275/Kuitumoduulit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 14 tuotetta.
Yhteensä 14 tuotetta.
< edellinenseuraava >
47510
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10km
TP-LINK TL-SM311LS EAN 6935364030216

TP-LINK TL-SM311LS 1000Base-LX Gigabit SFP mini-GBIC transceiver module, Single Mode, Mini-GBIC, LC connector, IEEE 802.3z, 1310nm wavelength, up to 10km cable length
37,40 €
sis. ALV
0
92478
TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45) 100Mbps
TP-LINK MC111CS EAN 6935364030414

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TPksi tai päinvastoin. VDM-tekniikan ansiosta pystyy käyttämään simplex-kuitukaapelia tiedonsiirtoon.Max. 20 km. Mitat LxSxK 94,5x73x27mm.
42,10 €
sis. ALV
0
95750
110,50 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 24.08.2018
95760
137,90 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 24.08.2018
490384
Broadcom 5719 QP 1GB
DELL 540-11147 EAN 5712505547038

Network Interface Card
152,10 €
sis. ALV
0
95769
177,50 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 24.08.2018
225417
10GE SFP+ SR TRANSCEIVER MM (L
D-LINK DEM-431XT EAN 0790069353130

10GE SFP SR Transceiver, 10 Gigabit Multimode Fiber LC-Duplex, ohne DMM, 80 Meter mit OM 1und2, 300 Meter mit OM3
216,20 €
sis. ALV
0
95771
216,40 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 24.07.2018
495758
DELL NETWORKING SFP+ 10GBE
DELL 407-BBOU EAN 5397063819560

SR TRANSCEIVER 850NM 300M IN
242,00 €
sis. ALV
0
95780
248,00 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 24.08.2018
556742
DELTACO X2 10GBASE-LRM, SC, 1310nm, 220M, Multi-Mode, transceiver
X2-C00003

DELTACO X2 10GBASE-LRM, SC, 1310nm, 220M, Multi-Mode, Transceiver Vastaa tuotetta Cisco X2-10GB-LRM-Vastaa tuotetta Cisco X2-10GB-LRM
388,00 €
sis. ALV
0
556743
DELTACO X2 10GBASE-ER, SC, 1550nm, 40km, Single-Mode, transceiver
X2-C00004

DELTACO X2 10GBASE-ER, SC, 1550nm, 40km, Single-Mode, Transceiver Vastaa tuotettaCisco X2-10GB-ER-Vastaa tuotetta Cisco X2-10GB-ER
549,70 €
sis. ALV
0
147229
10GB SR SFP+ Short Range SFF
HP 455883-B21 EAN 4948382529930

10Gb SR SFP Transceiver
753,30 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 01.08.2018
213449
QLOGIC 2562 DUAL PORT 8GB
DELL 406-10695 EAN 4056572697588

QLogic 2562 Dual Port 8Gb Glasfaser Channel HBA DELL QLOGIC QLE2562 2P 8G FC PCIE HBA FH
1218,20 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 26.07.2018
Yhteensä 14 tuotetta.
< edellinenseuraava >
?>