• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
ALATUOTERYHMÄ:

Kuitutuotteet

Kuitumoduulit

Näytä suodattimet
Tuotealueet
Verkkotuotteet
/products/t/275/Kuitumoduulit
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 40 tuotetta.
Yhteensä 40 tuotetta.
< edellinen12
1
0
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10km
47510
€ 21.30
sis. ALV
Kuitumoduulit
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10km
TL-SM311LS EAN 6935364030216

TP-LINK TL-SM311LS 1000Base-LX Gigabit SFP mini-GBIC transceiver module, Single Mode, Mini-GBIC, LC connector, IEEE 802.3z, 1310nm wavelength, up to 10km cable length
0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
0
0
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G SFP (mini-GBIC) transceiver modul
2030078
€ 26.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G SFP (mini-GBIC) transceiver modul
UF-RJ45-1G EAN 817882022729

Ubiquiti RJ-45 1G SFP -moduuli101001000 MbpsMaks etäisyys 100 m
0
Seuraava erä: 24.07.2022
45
0
TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45) 100Mbps
92478
€ 35.50
sis. ALV
Kuitumoduulit
TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45) 100Mbps
MC111CS EAN 6935364030414

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TPksi tai päinvastoin.VDM-tekniikan ansiosta pystyy käyttämään simplex-kuitukaapelia tiedonsiirtoon.Max. 20 km.Mitat LxSxK 94,5x73x27mm.
0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
11
0
SFP 1000Base-BX BIDI 10km, Tx1490 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM
502893
€ 49.90
sis. ALV
Kuitumoduulit
SFP 1000Base-BX BIDI 10km, Tx1490 Rx1310 Singlemode WDM, 1.25G, LC, DDM
DTL-J9142B

Datolink DTL-J9142B on Gigabitin yksimuoto single-mode SFPBIDI-moduli HP Ethernet-kytkimiin ja -reitittimiin DDM- tuella. Moduli on varustettu simplex LC-liittimellä. Moduli toimii yhdessä yksimuotokaapelissa ja...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
7
0
1000BaseTX-WDM Converter SM TX:1310nm 15km
95769
€ 70.10
sis. ALV
Kuitumoduulit
1000BaseTX-WDM Converter SM TX:1310nm 15km
GT-806A15 EAN 4711213686894

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
66
0
10/100/1000BaseT-SFP (100/1000) converter
95768
€ 76.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
10/100/1000BaseT-SFP (100/1000) converter
GT-805A EAN 4711213686887

PLANET GT-805A on Gigabitin mediamuunnin, jossa on RJ-45-kupariportin lisäksi yksi vapaa SFP-modulipaikka 100M- ja 1Gmoduleille. Modulipaikkaan voidaan laittaa halutun tyyppinenSFP-moduli, jolloin laitteesta saadaan...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
10/100TX-FX Converter MM Smart Multi-mode, SC, 2km, LFTP
95781
€ 82.60
sis. ALV
Kuitumoduulit
10/100TX-FX Converter MM Smart Multi-mode, SC, 2km, LFTP
FST-802 EAN 4711213686771

0
Seuraava erä: 08.06.2022
0
0
1000BaseTX-SX Converter MM Multi-mode
95766
€ 82.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
1000BaseTX-SX Converter MM Multi-mode
GT-802 EAN 4711213686207

0
Seuraava erä: 13.06.2022
2
0
10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode, 15km, LFTP
95750
€ 83.10
sis. ALV
Kuitumoduulit
10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode, 15km, LFTP
FT-802S15 EAN 4711213680540

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
1
0
10/100TX-FX Converter MM SC Multi-mode, 2km, LFTP, PoE
95759
€ 94.00
sis. ALV
Kuitumoduulit
10/100TX-FX Converter MM SC Multi-mode, 2km, LFTP, PoE
FTP-802 EAN 4711213686221

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
10/100TX-FX Converter SM Single-mode 15km, SC, LFTP
95782
€ 94.10
sis. ALV
Kuitumoduulit
10/100TX-FX Converter SM Single-mode 15km, SC, LFTP
FST-802S15 EAN 4711213686788

0
Seuraava erä: 08.06.2022
47
0
1000BaseTX-LX Converter SM Single-mode
95767
€ 95.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
1000BaseTX-LX Converter SM Single-mode
GT-802S

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
3
0
10/100TX-WDM converter SM Single-mode, SC, 20km Smart
95783
€ 95.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
10/100TX-WDM converter SM Single-mode, SC, 20km Smart
FST-806A20 EAN 4711213687129

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
2
0
10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode, 15km, LFTP, PoE
95760
€ 95.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode, 15km, LFTP, PoE
FTP-802S15 EAN 4711213688270

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
51
0
1000BaseTX-SX Converter MM Multi-mode
1147449
€ 99.90
sis. ALV
Kuitumoduulit
1000BaseTX-SX Converter MM Multi-mode
PLA#GT-802

PLANET GT-802 on metallikoteloitu gigabitin mediamuunnin101001000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SX kuituverkonmulti mode välille. Muunnin voidaan asentaa myös PLANETMC-15001500R, MC-700 ja MC-1000MR...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
1
0
X120 1G SFP LC SX TRANSCEIVER
147226
€ 105.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
X120 1G SFP LC SX TRANSCEIVER
HP#JD118B EAN 0885631249604

IN
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
2
0
10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode, 35km, LFTP
95751
€ 106.20
sis. ALV
Kuitumoduulit
10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode, 35km, LFTP
FT-802S35 EAN 4711213680557

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
1
0
TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX
213480
€ 112.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX
407-BBOR EAN 4053162882904

SFP mini-GBIC transceiver module - 1000Base-SX - up to 1800 ft - 850 nm
0
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
10
0
10/100/1000TX-FX Converter 2xSFP Redundant
95761
€ 123.30
sis. ALV
Kuitumoduulit
10/100/1000TX-FX Converter 2xSFP Redundant
GT-1205A

PLANET GT-1205A on metallikoteloitu gigabitin mediamuunninkahdella SFP-modulipaikalla sekä yhdellä 101001000Base-TEthernet-portilla. Muuntimeen voidaan asentaahaluttuhalutut SFP-modulit käytettävien...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
1
0
SFP-LX10-D ROHS
240234
€ 157.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
SFP-LX10-D ROHS
91-010-203001B EAN 4718937510337

SFP-LX-10-D 1000Base-LX SFP Transceiver
0
Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
1
0
Redundant PSU for MC-16x0MR 100-240VAC / 130W
95793
€ 160.50
sis. ALV
Kuitumoduulit
Redundant PSU for MC-16x0MR 100-240VAC / 130W
MC-RPS130 EAN 5706998644183

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
3
0
DELL NETWORKING SFP+ 10GBE
495758
€ 163.70
sis. ALV
Kuitumoduulit
DELL NETWORKING SFP+ 10GBE
407-BBOU EAN 5397063819560

SR TRANSCEIVER 850NM 300M IN
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
2
0
1000TX-SFP Converter MiniGBIC Industrial, SNMP/Web, IP-30
95777
€ 165.40
sis. ALV
Kuitumoduulit
1000TX-SFP Converter MiniGBIC Industrial, SNMP/Web, IP-30
IGT-905A EAN 4711213687983

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
5
0
HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - jopa 100 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX
2073581
€ 176.00
sis. ALV
Kuitumoduulit
HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - jopa...
HEW#J8177D EAN 0190017245898

TuoteTuotenimikeHPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVRKuvausHPE Aruba Cat5e - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - jopa 100 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40,...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
1000TX-SX SFP Converter PoE Industrial -40...+75C, 802.3at
95780
€ 181.50
sis. ALV
Kuitumoduulit
1000TX-SX SFP Converter PoE Industrial -40...+75C, 802.3at
IGTP-805AT EAN 4711213686979

0
Seuraava erä: 15.06.2022
362
0
Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
50893
€ 196.60
sis. ALV
Kuitumoduulit
Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
CIS#MGBLX1 EAN 0882658262791

Cisco Small Business 1000BASE-LX SFP Transceiver Module Minigbic Single Mode Fiber 10 km. LC-liitin.
0
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
0
HP SW 8Gb Fibre Channel SFP+,
147231
€ 200.00
sis. ALV
Kuitumoduulit
HP SW 8Gb Fibre Channel SFP+,
HP#AJ718A EAN 0883585702206

8Gb SFP Short Wave Optical Transceiver
0
Seuraava erä: 31.05.2022
1
0
1000BaseTX-WDM Converter SM TX:1310nm 60km
95770
€ 209.10
sis. ALV
Kuitumoduulit
1000BaseTX-WDM Converter SM TX:1310nm 60km
GT-806A60 EAN 4711213686917

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
1
0
1000BaseTX-WDM Converter SM TX:1510nm 60km
95772
€ 225.30
sis. ALV
Kuitumoduulit
1000BaseTX-WDM Converter SM TX:1510nm 60km
GT-806B60 EAN 4711213686924

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
45
0
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX
2073617
€ 228.50
sis. ALV
Kuitumoduulit
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode -...
HEW#J4859D EAN 190017245850

TuotenimikeHPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVRKuvausHPE Aruba - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40,...
0
Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
2
0
ZYXEL SFP10G-SR,SFP PLUS TRANSCEIVER(300M)
240317
€ 238.30
sis. ALV
Kuitumoduulit
ZYXEL SFP10G-SR,SFP PLUS TRANSCEIVER(300M)
SFP10G-SR-ZZ0101F EAN 4718937567669

Zyxel SFP10G-SR lähetin-vastaanotin-moduuli10 GbE SFP monimuotokuitumoduli Multi-mode. Maksimi etäisyys 300 m. DDMI Digital Diagnostics Monitoring Interface -versio. SFP MSA Multi-Source Agreement yhteensopiva.
0
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
2
0
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC malleihin HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902
1943927
€ 245.00
sis. ALV
Kuitumoduulit
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC malleihin HP...
HEW#JD119B EAN 0885631249611

TuoteTuotenimikeHPE X120 1G SFP LC LX TransceiverKuvausHPE X120 - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC malleihin HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908,...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
28
0
HPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / monimuoto LC - jopa 300 m malleihin HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module
2073615
€ 353.30
sis. ALV
Kuitumoduulit
HPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / monimuoto LC - jopa...
HEW#J9150D EAN 0190017245935

TuoteTuotenimikeHPE Aruba 10G SFP LC SR 300m OM3 MMF TransceiverKuvausHPE Aruba - SFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP monimuoto LC - jopa 300 m malleihin HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
1
0
Media converter chasis 19" 15x AC PSU
95762
€ 403.60
sis. ALV
Kuitumoduulit
Media converter chasis 19" 15x AC PSU
MC-1500

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
X120 1G SFP RJ45 T TRANSCEIVER
147230
€ 478.60
sis. ALV
Kuitumoduulit
X120 1G SFP RJ45 T TRANSCEIVER
HP#JD089B EAN 0885631249468

IN
0
Seuraava erä: 02.06.2022
4
0
Zyxel SFP10G-LR lähetin-vastaanotin-moduuli 10km
240318
€ 480.10
sis. ALV
Kuitumoduulit
Zyxel SFP10G-LR lähetin-vastaanotin-moduuli 10km
SFP10G-LR-ZZ0101F EAN 4718937567652

Zyxel SFP10G-LR lähetin-vastaanotin-moduuli10 GbE SFP yksimuotokuitumoduli Single-mode. Maksimi etäisyys 10 km. DDMI Digital Diagnostics Monitoring Interface -versio. SFP MSA Multi-Source Agreement yhteensopiva.
0
Arvioitu: 2 - 5 arkipäiviä
Yhteensä 40 tuotetta.
< edellinen12