• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
VALMISTAJA

NETGEAR

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 52 tuotetta.
Yhteensä 52 tuotetta.
< edellinen12
13
0
8-Port GB Switch Consumer valkoinen GS208-100PES
210582
€ 22.00
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
8-Port GB Switch Consumer valkoinen GS208-100PES
GS208-100PES EAN 0606449090437

8-Port Gigabit Switch für Consumer, Desktop, lüfterlos,The NETGEAR SOHO Ethernet Unmanaged Switches provide easy and affordable network connectivity to home and small offices. They are easy to use and reliable
0
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
14
0
OUTDOOR ARLO ADJUSTABLE MOUNT
210699
€ 23.90
sis. ALV
Valvontajärjestelmien tarvikkeet
OUTDOOR ARLO ADJUSTABLE MOUNT
VMA1000-10000S EAN 0606449109139

Get the perfect angle for your Arlo security cameras. Easily adjustable mount provides 360 degree swivel and 90 degrees of tilt for the Arlo cameras.ArloCamera pantilt bracketkattoon asennettava, seinään...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
4
0
Netgear GS205 5-Port Gigabit Switch retail
209699
€ 25.10
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
Netgear GS205 5-Port Gigabit Switch retail
GS205-100PES EAN 0606449090413

0
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
10
0
Switch Netgear 1000M 5P. GS605
207652
€ 27.50
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Switch Netgear 1000M 5P. GS605
GS605-400PES EAN 0606449105827

0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
100
0
Copper Gigabit Switch GS108
39210
€ 30.90
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
Copper Gigabit Switch GS108
GS108GE EAN 0606449025187

LED Power, link status speed Auto MDI-X 1000Base-T speed... 1000 Mbit sec, 100 Mbit sec, 10 Mbit sec Number of ports 8 Gehuseform Desktop
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
3
0
Netgear ProSafe Plus GS108E 8-porttinen kytkin
207751
€ 34.40
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Netgear ProSafe Plus GS108E 8-porttinen kytkin
GS108E-300PES EAN 0606449103403

Netgear ProSafe Plus GS108E -kytkimellä välität langallisen verkkoyhteyden useille laitteille kahdeksan Gigabit Ethernet LAN portin -kautta. Kytkin tarjoaa perustason verkkoliikenteen hallintatoiminnot. Mukana...
0
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
9
0
NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter
169182
€ 34.80
sis. ALV
WLAN / USB - Verkkokortit
NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter
A6100-100PES EAN 0606449098761

NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter - Verkkoadapteri - USB - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
0
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
100
0
Netgear Copper Gigabit Switch, 5-port
39211
€ 35.30
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
Netgear Copper Gigabit Switch, 5-port
GS105GE EAN 0606449029673

LED LK ACT, Power Auto-MDIX 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T speed... 1000 Mbit sec, 100 Mbit sec, 10 Mbit sec port number 5 Go USEFORM Desktop
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
2
0
NETGEAR A6150 - verkkosovitin - USB 2.0
2427589
€ 36.60
sis. ALV
WLAN / USB - Verkkokortit
NETGEAR A6150 - verkkosovitin - USB 2.0
A6150-100PES EAN 606449140378

NETGEAR AC600 WiFi Dual Band -sovitin yhdistää kannettavan tai pöytätietokoneesi langattomasti 11ac-verkkoon sovelluksia varten, kuten viiveettömät HD-suoratoistot koko kotona, online-pelaaminen ja...
0
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
3
0
Switch Netgear 1000M 8P. GS608
207653
€ 43.80
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Switch Netgear 1000M 8P. GS608
GS608-400PES EAN 0606449105841

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
4
0
AC750 Wls Range Extender
210708
€ 44.00
sis. ALV
WLAN | Toistimet / Jatkajat
AC750 Wls Range Extender
EX3700-100PES EAN 0606449105971

Valmistaudu yhdistämään mistä tahansa talosi tällä yksinkertaisesti käytettävällä WiFi Range Extender -laitteella. Lisää kantamaa ja vähennä...
0
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
1
0
Switch Netgear 1000M 5P. GS105E
207263
€ 44.70
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Switch Netgear 1000M 5P. GS105E
GS105E-200PES EAN 0606449101522

0
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
3
0
SFP+ 1m-Direct-Attach-Kabel
210548
€ 59.20
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP+ 1m-Direct-Attach-Kabel
AXC761-10000S EAN 0606449076349

1 Meter SFP Direct Attach Kupfer Kabel fr 10GB Verbindungen, Flexibles Kabel fr 10-GB-Uplinks, SFP-Direct-Attach-Kabel aus Kupfer 10GSFPCu, SFP-Anschlsse an beiden Enden, Geeignet fr NETGEAR XSM, XS, M5300 und.div. andere Switches
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
16-PORT GB UNMANAGED SWITCH
1090870
€ 77.20
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
16-PORT GB UNMANAGED SWITCH
GS316-100PES EAN 0606449113136

The NETGEAR 16-Port Gigabit Ethernet Switch provides easy, reliable, and affordable connectivity to quickly expand your SOHO network for workstationsservers, NAS storage, and PCs.
0
Seuraava erä: 04.10.2022
0
0
5 x Port GB Plus Switch m.PoE
210655
€ 78.30
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
5 x Port GB Plus Switch m.PoE
GS105PE-10000S EAN 0606449104004

Tuotekuvaus    NETGEAR ProSafe Plus GS105PE - kytkin - 5 porttia - hallitsematon - työpöytäLaitteen tyyppi    Kytkin - 5 porttia - hallitsematonKotelon tyyppi  ...
0
Seuraava erä: 14.12.2022
32
0
NETGEAR GS116GE 16-Port Gigabit Switch
39212
€ 86.40
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
NETGEAR GS116GE 16-Port Gigabit Switch
GS116GE EAN 0606449035001

16Port 101001000MBPS GR, high-speed 101001000 Mbps Ethernet connection with Auto-sensing, through full-duplex data transfer rates of up to 2000Mbps on each port, integrated 10, 100, and 1000 Mbps s switch in a network
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
2
0
SFP+ 3m-Direct-Attach-Kabel
210551
€ 91.00
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
SFP+ 3m-Direct-Attach-Kabel
AXC763-10000S EAN 0606449077131

3 Meter SFP Direct Attach Kupfer Kabel fr 10GB Verbindungen, Flexibles Kabel fr 10-GB-Uplinks, SFP-Direct-Attach-Kabel aus Kupfer 10GSFPCu, SFP-Anschlsse an beiden Enden, Geeignet fr NETGEAR XSM, XS, M5300 und.div. andere Switches
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
1
0
8-PORT Gigabit Ethernet Switch PoE
1039120
€ 91.70
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
8-PORT Gigabit Ethernet Switch PoE
GS308P-100PES EAN 0606449110265

8-PORT Gigabit Ethernet Switch PoE
0
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
69
0
16 x10/100/1000 Gigabit Switch
39218
€ 102.80
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
16 x10/100/1000 Gigabit Switch
JGS516-200EUS EAN 606449064254

16 x 101001000 Gigabit Switch.
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
100
0
Modul AGM731F/1GENet SX for GSM73xx
57997
€ 111.50
sis. ALV
LC - LC kuitukaapelit
Modul AGM731F/1GENet SX for GSM73xx
AGM731F EAN 606449029734

NETGEAR PROSAFE SFP Module 1000BASE-SX Fiber Multi mode. LC connectors. NETGEAR 7324 Layer 3 Switch only
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
26
0
NETGEAR Plus GS308EP - Kytkin - Älykäs - 8 x 10/100/1000 (PoE +) - Pöytä, seinäasennettava - PoE + (62 W)
2921675
€ 118.20
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
NETGEAR Plus GS308EP - Kytkin - Älykäs - 8 x 10/100/1000 (PoE +) - Pöytä, seinäasennettava - PoE...
GS308EP-100PES EAN 606449153040

NETGEAR GS308EP Plus -kytkin 8 portin gigabitin Ethernet LAN PoE -kytkin 8x PoE 62W, plug-and-play, hallittu IGMP Snoopingilla, QoS ja VLAN, pöytä- tai seinäasennus, tuulettimeton metallikotelo
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
83
0
NETGEAR ProSafe JGS524-200EUS Unmanaged Ethernet Switch 24 ports 10/100/1000 Mbps Ethernet. "green mode" for Power save. 19" Rackmount.
24786
€ 143.90
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
NETGEAR ProSafe JGS524-200EUS Unmanaged Ethernet Switch 24 ports 10/100/1000 Mbps Ethernet....
JGS524-200EUS EAN 606449064261

NETGEARs JGS500 Gigabit Switch Series gives your office network a megaboost of speed and capacity that is within your budget. These switches can blast 2000 Mbps per port while their affordable prices enable you to put them everywhere....
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
7
0
Netgear Fast Ethernet Switch FS116PGE
30748
€ 156.00
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimet
Netgear Fast Ethernet Switch FS116PGE
FS116PEU EAN 0606449041729

LED Power, link status speed, LK ACT Auto-MDIX 10Base-T, 100Base-TX speed 10 Mbit sec., 100 Mbit sec. Number of ports 16 Form Factor Desktop
0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
0
0
Netgear SOHO GS300 Desktop Gigabit Smart Switch, 8x RJ-45, 120W PoE+ (GS308EPP-100)
2921677
€ 157.80
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Netgear SOHO GS300 Desktop Gigabit Smart Switch, 8x RJ-45, 120W PoE+ (GS308EPP-100)
GS308EPP-100PES EAN 606449153095

TyyppiItsenäinenVerkkoyhteydet8x RJ-45Nopeudet8x RJ-45 10100 1000Base-TPoE8x RJ-45 PoE 8x 30W, yhteensä 123WTaustalevy16 Gb s, 11,9 Mp s, 9 kt jumbokehyksiä, 192 kt pakettipuskuri, 4K Mac-osoitteetVirallisesti tuetut...
0
Seuraava erä: 29.07.2022
5
0
Netgear GS716T-300EUS Pro Safe SmartSwitch retail
209719
€ 164.20
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Netgear GS716T-300EUS Pro Safe SmartSwitch retail
GS716T-300EUS EAN 0606449098273

0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
24-Port GB Smart Switch 2 SFP
210634
€ 178.40
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
24-Port GB Smart Switch 2 SFP
GS724T-400EUS EAN 0606449098310

24-Port Gigabit Smart Switch mit 2 SFP GBIC slots, Desktop, lfterlos, Auto Voice and Auto Video VLAN, Static Routing with total of 32 routes, Dynamic VLAN assignment, IPv6 support for management,
0
Seuraava erä: 30.06.2022
1
1
Netgear R8000 NIGHTHAWK X6 AC3200, TriBand WiFi, 6 antennia
210695
€ 222.00
sis. ALV
WLAN - Reitittimet
Netgear R8000 NIGHTHAWK X6 AC3200, TriBand WiFi, 6 antennia
R8000-100PES EAN 0606449104356

Erittäin nopea ja tehokas TriBand WiFi reititin kuudella antennilla varustettuna.The NETGEAR Nighthawk X6 AC3200 Router, with breakthrough Tri-Band WiFi delivers multiple bands for homes with many WiFi devices. WiFi speed up...
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
0
0
Netgear GS748T ProSafe 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP re
209722
€ 333.70
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Netgear GS748T ProSafe 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP re
GS748T-500EUS EAN 0606449098242

0
Seuraava erä: 04.10.2022
0
0
Netgear GS724TPv2 - Kytkin - Älykäs - 24 x 10/100/1000 (PoE +)
1672698
€ 346.30
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Netgear GS724TPv2 - Kytkin - Älykäs - 24 x 10/100/1000 (PoE +)
GS724TP-200EUS EAN 0606449119244

Netgear ProSAFE GS724TPv2 24-Port GB Smart Managed Pro -kytkin PoE 2 SFP GBIC llä 24x GbE 1000Base-T, PoE tuettu 24 portissa, 190 W budjetti, 2x SFP, hallittu, VLAN- kykenevä, telineeseen asennettava, sisäinen...
0
Seuraava erä: 01.07.2022
2
0
Netgear 16PT GE PL US SWCH W / HI-PWR POE +
3064006
€ 346.70
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Netgear 16PT GE PL US SWCH W / HI-PWR POE +
GS316EPP-100PES EAN 0606449154405

KuvausNETGEAR 16-porttinen tehokas PoE Gigabit Ethernet Plus -kytkin tarjoaa olennaiset yritysverkko-ominaisuudet ja virtaa PoE -laitteisiin, kuten VoIP-puhelimiin, IP-kameroihin ja muuhun.Gigabitin Ethernet16 -portit tarjoavat jopa...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
10GB SFP+-Transceiver-SR
210535
€ 367.40
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
10GB SFP+-Transceiver-SR
AXM761-10000S EAN 0606449064131

10GB-SR SFP GBIC Modul up to 220m fr M5300, M7100, M7300 u.best.Smart- und Plus-Switches
0
Seuraava erä: 28.06.2022
56
0
Nighthawk M1 4GX Gigabit LTE Mobile Router (MR1100)
2075060
€ 376.60
sis. ALV
5G / 4G / 3G / LTE reitittimet
Nighthawk M1 4GX Gigabit LTE Mobile Router (MR1100)
MR1100-100EUS EAN 606449128666

Jaa 4G yhteytesi maailman ensimmäisellä reitittimellä aina 20 käyttäjälle samanaikaisesti. Operaattori vapaa. Voit liittää laitteesi 4G -verkkoon jopa 1000 Mbits nopeudella, lähetysnopeus max...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
1
0
4PT AX6000 WIFI MESH EXTENDER
2511677
€ 405.90
sis. ALV
WLAN - Reitittimet (MESH)
4PT AX6000 WIFI MESH EXTENDER
EAX80-100EUS EAN 606449141092

4PT AX6000 WIFI MESH EXTENDER
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
Netgear AX6000 Nighthawk AX8 8-Stream WiFi Router new 802.11ax (RAX80)
2377842
€ 424.30
sis. ALV
WLAN - Reitittimet
Netgear AX6000 Nighthawk AX8 8-Stream WiFi Router new 802.11ax (RAX80)
RAX80-100EUS EAN 606449135244

NETGEAR ® Nighthawk ®8-Stream AX6000 WiFi Router RAX80 tukee uutta 802.11ax tunnetaan myös nimellä Wi-Fi 6 WiFi-standardi. AX WiFi tarjoaa edistyksellisiä tekniikoita, kuten OFDMA, MU-MIMO,...
0
Seuraava erä: 04.07.2022
4
0
10GBASE-LR LITE SFP+ TRANSCV
210713
€ 431.80
sis. ALV
SFP - kuituadapterit
10GBASE-LR LITE SFP+ TRANSCV
AXM764-10000S EAN 0606449108767

10GBASE-LR Lite SFP Transceiver passen in M5300, M6100, M7100, M7300 Series Managed Switches, und diverse Smart and Plus Switches
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
5
0
ARLO GO LTE Mobile HD Valvonta kamera (SIM included) (VML4030)
2098435
€ 439.00
sis. ALV
Valvontakamerat
ARLO GO LTE Mobile HD Valvonta kamera (SIM included) (VML4030)
VML4030-100PES EAN 606449124866

KuvausArlo Go on LTE-virtalähde ja vaatii mobiilipaketin, ennen kuin käytät100 langatontapaikkaa. Ei johtoja tai johdotusongelmia.Sidottamaton Mobile SecurityArlo Go tukee LTE-langattomia yhteyksiä ja voi...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
Yhteensä 52 tuotetta.
< edellinen12