ALATUOTERYHMÄ:

Kuitutuotteet

ST - ST kuitukaapelit

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 8 tuotetta.
Yhteensä 8 tuotetta.
< edellinenseuraava >
167669
ST - ST kuitukaapelitDELTACO modulaarikaapeli, 6P4C(RJ11) - 6P4C(RJ11), 2m, valk
DEL-160D EAN 7340004690597

Valmis modulaarikaapeli, jossa 6-pin RJ-liittimet. 4 johdinta. Sopii esim. puhelinkaapeliksi.
€ 8.10
sis. ALV
14+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
167393
ST - ST kuitukaapelitDELTACO kuitukaapeli ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 0,5m
FB-30 EAN 7340004691259

€ 21.30
sis. ALV
74+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48411
ST - ST kuitukaapelitKuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 1m
FB-31 EAN 7340004612490

€ 22.50
sis. ALV
537+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48414
ST - ST kuitukaapelitKuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 2m
FB-32 EAN 7340004605973

€ 23.90
sis. ALV
167+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
167718
ST - ST kuitukaapelitDELTACO kuitukaapeli ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 1,5m
FB-31-5 EAN 7340004691266

€ 24.10
sis. ALV
52+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48415
ST - ST kuitukaapelitKuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 3m
FB-33 EAN 7340004605997

€ 24.70
sis. ALV
7+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48416
ST - ST kuitukaapelitKuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 5m
FBDM-ST/ST-5 EAN 7340004606000

€ 28.00
sis. ALV
112+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48412
ST - ST kuitukaapelitKuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 10m
FB-310 EAN 7340004605966

€ 34.90
sis. ALV
15+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
Yhteensä 8 tuotetta.
< edellinenseuraava >