ALATUOTERYHMÄ:

Kuitutuotteet

ST - SC duplex kuitukaapelit

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 6 tuotetta.
Yhteensä 6 tuotetta.
< edellinenseuraava >
48417
ST - SC duplex kuitukaapelitKuitukaapeli ST=>SC Duplex, multimode 1m
FB-41 EAN 7340004606017

€ 22.30
sis. ALV
59+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48420
ST - SC duplex kuitukaapelitKuitukaapeli ST=>SC Duplex, multimode 2m
FB-42 EAN 7340004612506

€ 24.10
sis. ALV
Ei saatavilla Arvioitu: Seuraava erä: 29.11.2021
0
48421
ST - SC duplex kuitukaapelitKuitukaapeli ST=>SC Duplex, Multimode 3m
FB-43 EAN 7340004606079

€ 24.90
sis. ALV
Ei saatavilla Arvioitu: Seuraava erä: 19.11.2021
0
48422
ST - SC duplex kuitukaapelitKuitukaapeli ST=>SC duplex, multimode 5m
FB-45 EAN 7340004606093

€ 27.90
sis. ALV
80+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
64165
ST - SC duplex kuitukaapelitDELTACO kuitukaapeli, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
STSC-65 EAN 7340004666967

Riippupakkaus.
€ 30.80
sis. ALV
57+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
48418
ST - SC duplex kuitukaapelitKuitukaapeli ST=>SC Duplex, multimode 10m
FB-410 EAN 7340004606024

€ 35.10
sis. ALV
66+ Varastossa,
Tilattavissa Turun myymälään
+ Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
Yhteensä 6 tuotetta.
< edellinenseuraava >