• Jatka kassalle
/products/t/1747/Verkkokortit_SRV_PCIe
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 15 tuotetta.
Yhteensä 15 tuotetta.
< edellinenseuraava >
 4710423772120
87199
ATEN sarjaporttimuunnin RS-232 => RS-485 tai päinvastoin
ATEN IC485S-AT-G EAN 4710423772120

1xDB25 naaras, ruuviliitäntä 1xRJ11
46,10 €
sis. ALV
0
 0735858211956
136666
Ethernet SFP+ OPTICS SR
INTEL E10GSFPSR EAN 0735858211956

ETHERNET SFP OPTICS SR SUPPORTS X520-DA2
114,50 €
sis. ALV
0
Arvioitu 4 - 8 ark.pv
 883436092524
86725
IBM INTEL ETH DUAL PORT I340-T2 ADAPTER
IBM 49Y4230 EAN 883436092524

Intel Ethernet Dual Port Server Adapter I340&45;T2 for IBM System x
139,90 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 21.02.2018
 0735858203142
136667
GB ET DualPort SRV Adapter BUL
INTEL E1G42ETBLK EAN 0735858203142

Gigabit ET Multiport-Server-Adapter, Bulk x5
156,40 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 4948382731579
437217
Ethernet 1Gb 2-port 332T
HP 615732-B21 EAN 4948382731579

New Retail
164,30 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 4948382807205
168472
167,40 €
sis. ALV
0
Arvioitu 3 - 7 ark.pv
 883436134934
142844
Emulex Dual Port 10GbE SFP+ Emb Adapter
IBM 90Y6456 EAN 883436134934

Emulex Dual Port 10GbE SFP Embedded Adapter for IBM System x - Verkkoadapteri - Advanced Mezzanine Card AMC - 10 Gigabit LAN - 2 porttia malleihin System x iDataPlex dx360 M4, System x3550 M4, x3650 M4
226,20 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 23.02.2018
 883436092531
86726
312,50 €
sis. ALV
0
 0735858243810
136694
INTEL ETHERNET X540-T1 SERVER
INTEL INT#X540T1 EAN 0735858243810

Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T1
395,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 03.03.2018
 4948382828057
439724
Ethernet 10Gb 2P 530T Adptr
HP 656596-B21 EAN 4948382828057

New Retail
433,00 €
sis. ALV
0
Arvioitu 4 - 8 ark.pv
 0735858205207
45727
ETHERNET SRV ADAPTER X520-SR2
INTEL E10G42BFSR EAN 0735858205207

ETHERNET SRV ADAPTER X520-SR2 DUAL PORT VMDQ VMDC FCOE ISCSI
558,60 €
sis. ALV
0
 4948382700087
168412
696,80 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 06.03.2018
 0735858205177
136677
ETHERNET SRV ADAPTER X520-LR1
INTEL E10G41BFLR EAN 0735858205177

ETHERNET SRV ADAPTER X520-LR1 SINGLE PORT LR VMDQ VMDC FCOE IS
796,30 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 03.03.2018
 675901024235
136681
GIGABIT ET I340- F4 SRV ADAPTE
INTEL E1G44HFBLK EAN 675901024235

VMDQ und SR IOV BULK
980,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 03.03.2018
 4333643840204
86738
FC CTRL 8GBIT/S LPE1250 MMF LC LP
FUJITSU S26361-F3961-L201 EAN 4333643840204

1123,60 €
sis. ALV
0
Arvioitu 2 - 5 ark.pv
Yhteensä 15 tuotetta.
< edellinenseuraava >