• Jatka kassalle
/products/t/374/Kuitutarvikkeet
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 11 tuotetta.
Yhteensä 11 tuotetta.
< edellinenseuraava >
92819
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, duplex, keraam muovi
SC-SC-S-DU-CE EAN 7340004669258

Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
7,90 €
sis. ALV
0
92817
DELTACO kuitu jatkokap, SC-ST, multimode, simplex, keraam metalli
58087015901 EAN 7340004669234

Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
8,10 €
sis. ALV
0
92815
DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, multimode, simplex, keraam metalli
ST-ST-M-SM-CE EAN 7340004669210

Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
8,90 €
sis. ALV
0
92814
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi
SC-SC-S-SM-CE EAN 7340004669203

Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
8,90 €
sis. ALV
0
92818
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, multimode, duplex, keraam muovi
SC-SC-M-DU-CE EAN 7340004669241

Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
9,30 €
sis. ALV
0
92821
DELTACO kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muovi
LC-LC-DU-S-CE EAN 7340004669296

Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
9,30 €
sis. ALV
0
93001
Liitoslevy, sopii FBP-1000, 1xpuolikorkea paikka liitäntämoduuleille
P-2265-4522 EAN 7340004668985

Mitat LxSxK 69x2x33mm.
12,20 €
sis. ALV
0
93003
Liitoslevy, sopii FBP-1010, reiät 8xST välikappaleelle
P-1350A-8ST EAN 7340004669012

Mitat LxSxK 118x25x28mm.
22,10 €
sis. ALV
0
93011
Liitoslevy, sopii FBP-1020, reiät 12xST välikappaleelle
P-1350C-12ST EAN 7340004669104

Mitat LxSxK 158x25x38mm.
22,20 €
sis. ALV
0
92995
Liitoslevy, sopii FBP-1000, reiät 2xST välikappaleelle, musta
P-2265-2ST EAN 7340004668923

Mitat LxSxK 69x2x33mm.
24,50 €
sis. ALV
0
92809
65,80 €
sis. ALV
0
Yhteensä 11 tuotetta.
< edellinenseuraava >
?>