• Etsi kategorian sisältä
    /products/t/374/Kuitutarvikkeet

    Kuitutarvikkeet

    Näytä suodattimet
    Nimi Hinta
    Näytä tulokset: KuvatLista
    Yhteensä 8 tuotetta.
    Yhteensä 8 tuotetta.
    < edellinenseuraava >
    92814
    DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi
    SC-SC-S-SM-CE EAN 7340004669203

    Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
    10,90 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    92818
    DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, multimode, duplex, keraam muovi
    SC-SC-M-DU-CE EAN 7340004669241

    Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
    11,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    92821
    DELTACO kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muovi
    LC-LC-DU-S-CE EAN 7340004669296

    Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
    16,00 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    92815
    DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, multimode, simplex, keraam metalli
    ST-ST-M-SM-CE EAN 7340004669210

    Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
    16,50 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    92819
    DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, duplex, keraam muovi
    SC-SC-S-DU-CE EAN 7340004669258

    Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
    17,60 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    92817
    DELTACO kuitu jatkokap, SC-ST, multimode, simplex, keraam metalli
    58087015901 EAN 7340004669234

    Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
    18,10 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    92816
    DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, singlemode, simplex, keraam metalli
    ST-ST-S-SM-CE EAN 7340004669227

    Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.
    21,70 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    92809
    61,70 €
    sis. ALV
    Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
    0
    Yhteensä 8 tuotetta.
    < edellinenseuraava >