PHILIPS 43BDL3511Q 43" UHD 400 NITS 18/7 näyttö
Tuotekoodi: 3490137
  • Valmistajan koodi : 43BDL3511Q/00
  • EAN : 8712581778576
Hintamme sis. 25.50% alv
Korissa: 0 kpl
Saatavuus Etävarastossa
Varastosaldot
Turun myymälässä: 0
Etävarasto: 12
Toimitusaika Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
Seuraava erä 20.05.2026
Tuotteen kuvaus
  • EAN : 8712581778576
  • Tuotteen nimi : PHILIPS 43BDL3511Q 43" UHD 400 NITS 18/7 näyttö
43" Q-Line; 18/7, 4K UHD, basic failover,
Philips 43BDL3511Q
  • 43" Diagonaaliluokka (42.5" katseltava)
  • Q-Line LED-taustavalaistu LCD-näyttö
  • digital signage -ratkaisu
  • 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
  • Käytä, tarkkaile ja ylläpidä CMND & Control -sovelluksella
  • Ajasta mitä haluat, milloin haluat SmartPlayerilla
  • Energiaa säästävä automaattinen taustavalon hallinta
  • Integroitu mediasoitin: ajoita USB-sisältöä helposti
  • FailOver takaa sisällön keskeytyksettömän toiston
  • Helppo hallinta: etähallitse verkkoon liitettyjä näyttöjä
Tuotteen tekniset tiedot
  • ID &hallinta
  • Varavirtajärjestelmä
  • Integroitu mediasoitin
  • SmartPlayer
    Tuotteen tyyppi LED-taustavalaistu LCD-litteäpaneelinäyttö
    Näytön kokoluokka 43"
    Näkyvän näytön koko 42,5"