SOLAR PANEL 100W FLEXIBLE/5006001002 ECOFLOW
Tuotekoodi: 3672215
  • Valmistajan koodi : 5006001002
  • EAN : 4897082668619
Hintamme sis. 25.50% alv
Korissa: 0 kpl
Saatavuus Etävarastossa
Varastosaldot
Turun myymälässä: 0
Etävarasto: 4
Toimitusaika Arvioitu: 6 - 14 arkipäiviä
Tuotteen kuvaus
  • EAN : 4897082668619
  • Tuotteen nimi : SOLAR PANEL 100W FLEXIBLE/5006001002 ECOFLOW
EcoFlow 100W - joustava aurinkopaneeli
Ominaisuudet:
  • Yleisesti yhteensopiva
  • Erittäin kevyt, painaa vain 2,3 kg
  • 258° joustava ja siksi helposti sovitettavissa lähes kaikille pinnoille
  • Vesi- ja pölysuojaus: IP68 luokitus
  • Se mukautuu esimerkiksi ihanteellisesti matkailuauton katon käyrään, mikä helpottaa asennusta.
  • 182 pitkäikäistä monokiteistä piikennoa, lasikuitupinnoitettu
  • Huomautus: Solar-XT60i-latauskaapeli ei sisälly
Tekniset tiedot:
  •  Nimellisteho: 100W (+/- 5W)
  • Mitat: 1055 x 612 x 25 mm
  • Tehokkuus: 23 %
  • Avoimen piirin jännite: 20,3V
  • Oikosulkuvirta: 6,3A
  • Max käyttöjännite: 17,1 V
  • Max käyttövirta: 5,9 A
  • Järjestelmän maksimijännite: 600 VDC (UL)
  • Sulakkeen maksimivirta: 15 A