• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
SFP+ 10GBase-SR SM 300m, 850nm Singlemode, LC, DDM
Datolink Ltd

SFP+ 10GBase-SR SM 300m, 850nm Singlemode, LC, DDM

Tuotekoodi: 502867
  • Valmistajan koodi : DTL-SP851XL-CDS3

98,00 €

Hintamme sis. 24% alv
Myös rahoitus
Osamaksusopimukset noin: 15,20 €/kk, kun sopimusaika on 24 kk.
Korissa: 0 kpl

Saatavuus
Saatavuus
Hyvä
yhteensä 5 kpl
Saatavuus myymälässä Turku
0 kpl
voidaan noutaa tai lähettää välittömästi
Saatavuus Verkkokaupassa
5 kpl
toimitusaika 5-14 arkipäivää
Tilaa noutaaksesi myymälästä 12.12.2022. Keskusvarastolla varastoa.
Toimitus ja Palautuskäytännöt
Toimituskulut
Alkaen 5,90 €
Toimitusaika
arvioitu 12.12.2022
Kansainvälinen toimitus
Saatavilla
Palautuskäytännöt
14 päivää
Tilaa enemmän, halvemmat toimituskulut

Tuotteen kuvaus

  • Valmistajan koodi : DTL-SP851XL-CDS3
  • Tuotteen nimi : SFP+ 10GBase-SR SM 300m, 850nm Singlemode, LC, DDM
SFP+ 10GBase-SR SM 300m, 850nm Singlemode, LC, DDM