• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
VALMISTAJA

DIGITUS

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 49 tuotetta.
Yhteensä 49 tuotetta.
< edellinen12
3
3
Digitus DK-1511-015/Y Patch Cable UTP CAT5e Yellow 1.5m
46791
€ 2.90
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus DK-1511-015/Y Patch Cable UTP CAT5e Yellow 1.5m
DK-1511-015/Y EAN 4016032157304

igitus DK-1511-015Y Patch Cable UTP CAT5e Yellow 1.5m
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
1
1
Digitus DK-1641-005/R Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Red 0.5m
28992
€ 4.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1641-005/R Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Red 0.5m
DK-1641-005/R EAN 4016032215059

• Pairs with foil and full braid shielded PIMF patch cable• Spot length on boot• Boot with kink protection and strain relief• Connection 11• 4x 2 AWG 267• Twisted pair• 3P CAT 6 certified
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
1
1
Digitus Patch Cable CAT6 UTP LSOH Grey 0.5m
1718112
€ 4.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 UTP LSOH Grey 0.5m
DK-1617-005 EAN 4016032387602

Best performance and link quality for your network.- With LSZH Low Smoke Zero Halogen sheath for best fire behaviour and low smoke emissions. - Transparent red colored plug for easy identification of Category 6 250 MHz -...
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
5
5
Digitus DK-1512-015/XO Patch Cable UTP CAT5e Cross Over 1.5m, ristiinkytketty verkkokaapeli
144483
€ 5.40
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus DK-1512-015/XO Patch Cable UTP CAT5e Cross Over 1.5m, ristiinkytketty verkkokaapeli
DK-1512-015/XO EAN 4016032163299

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
1
1
Digitus Patch Cable CAT6 UTP Grey 1m
174083
€ 6.70
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 UTP Grey 1m
DK-1614-010 EAN 4016032315810

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
15
15
Digitus Patch Cable UTP CAT6 LSOH Black 1m
1386029
€ 6.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable UTP CAT6 LSOH Black 1m
DK-1617-010/BL EAN 4016032387695

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
60
10
Digitus Patch Cable CAT6 UTP LSOH Grey 1m
1622413
€ 6.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 UTP LSOH Grey 1m
DK-1617-010 EAN 4016032387671

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
821
0
Digitus DK-1641-050/BL Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Black 5m
33428
€ 7.50
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1641-050/BL Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Black 5m
DK-1641-050/BL EAN 4016032163787

Description Pairs with foil and full braid shielded PIMF patch cable Spot length on boot Boot with kink protection and strain relief Connection 11 4x 2 AWG 267 Twisted pair 3P CAT 6 certified
0
Loppu varastosta
97
1
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 2m
174430
€ 7.50
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 2m
DK-1644-020 EAN 4016032321712

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
0
0
Digitus DK-1641-070/BL Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Black 7m
69690
€ 8.40
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1641-070/BL Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Black 7m
DK-1641-070/BL EAN 4016032163794

0
Loppu varastosta
10
0
Kabel DIGITUS DisplayPort-St.>DisplayPort-St. 2,0m [bk]
260594
€ 9.90
sis. ALV
DisplayPort - Kaapelit
Kabel DIGITUS DisplayPort-St.>DisplayPort-St. 2,0m [bk]
AK-340100-020-S EAN 4016032288930

Max. tuettu resoluutio 4096 x 2160 px DisplayPort standardi DisplayPort 1.2 Suojaus kolminkertainen suojaus
0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
67
0
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 3m
174432
€ 9.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 3m
DK-1644-030 EAN 4016032321842

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
54
0
CAT 6 S-FTP patch cable. LSOH.
563584
€ 10.40
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
CAT 6 S-FTP patch cable. LSOH.
DK-1644-030/BL EAN 4016032321880

AWG 277. Length 3m. black
0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
100
0
Digitus Patch Cable CAT6A SFTP LSOH Grey 2m
489304
€ 10.50
sis. ALV

Digitus Patch Cable CAT6A SFTP LSOH Grey 2m
DK-1644-A-020 EAN 4016032327370

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
29
0
Digitus DK-1611-100/G Patch Cable UTP CAT6 Green 10m
28956
€ 10.70
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1611-100/G Patch Cable UTP CAT6 Green 10m
DK-1611-100/G EAN 4016032131700

0
Loppu varastosta
100
0
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 0.5m
174427
€ 10.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 0.5m
DK-1644-005 EAN 4016032321545

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
4
0
Digitus DK-1511-050 Patch Cable UTP CAT5e Grey 5m
69619
€ 11.30
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus DK-1511-050 Patch Cable UTP CAT5e Grey 5m
DK-1511-050 EAN 4016032212164

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
10
0
Kabel DIGITUS DisplayPort-St.> DisplayPort-St. 3,0m [bk]
260590
€ 11.40
sis. ALV
DisplayPort - Kaapelit
Kabel DIGITUS DisplayPort-St.> DisplayPort-St. 3,0m [bk]
AK-340100-030-S EAN 4016032288961

0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
2
0
Mouse pad + wrist rest edNet blue
206843
€ 11.60
sis. ALV
Hiirimatot
Mouse pad + wrist rest edNet blue
DIG#64218 EAN 4054007642189

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
1
0
Hiirimatto + rannetuki, Mouse pad + wrist rest edNet black
206844
€ 11.60
sis. ALV
Hiirimatot
Hiirimatto + rannetuki, Mouse pad + wrist rest edNet black
DIG#64020 EAN 4054007640208

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
1
0
Digitus Patch Cable CAT6 UTP LSOH Grey 2m
1718113
€ 11.70
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 UTP LSOH Grey 2m
DK-1617-020 EAN 4016032387756

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
43
0
Adapter DIGITUS DisplayPort-St. > 24+5 DVI-Bu. 0,15m [bk]
258505
€ 12.40
sis. ALV
DisplayPort - DVI | Kaapelit
Adapter DIGITUS DisplayPort-St. > 24+5 DVI-Bu. 0,15m [bk]
AK-340401-001-S EAN 4016032289265

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
10
0
Digitus DK-1511-100 Patch Cable UTP CAT5e Grey 10m
69623
€ 12.60
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus DK-1511-100 Patch Cable UTP CAT5e Grey 10m
DK-1511-100 EAN 4016032212188

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
30
0
Digitus DK-2933-03 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Singlemode Duplex 3m
69770
€ 12.80
sis. ALV
LC - LC duplex kuitukaapelit
Digitus DK-2933-03 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Singlemode Duplex 3m
DK-2933-03 EAN 4016032248934

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
30
0
Digitus DK-2933-02 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Singlemode Duplex 2m
69769
€ 13.10
sis. ALV
LC - LC duplex kuitukaapelit
Digitus DK-2933-02 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Singlemode Duplex 2m
DK-2933-02 EAN 4016032248927

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
15
0
Digitus DK-2922-05 Fiber Optic Patch Cable SC-SC Singlemode Duplex 5m
69766
€ 13.30
sis. ALV
SC - SC duplex kuitukaapelit
Digitus DK-2922-05 Fiber Optic Patch Cable SC-SC Singlemode Duplex 5m
DK-2922-05 EAN 4016032248767

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
64
0
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 5m
174434
€ 14.00
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 5m
DK-1644-050 EAN 4016032321996

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
100
0
Adapter DIGITUS DisplayPort-St. > HDMI-Bu. 0,15m Goldk. [bk]
258511
€ 14.20
sis. ALV
DisplayPort - HDMI | Kaapelit
Adapter DIGITUS DisplayPort-St. > HDMI-Bu. 0,15m Goldk. [bk]
AK-340400-001-S EAN 4016032289241

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
2
0
Digitus Patch Cable CAT5e UTP Grey 10m
174078
€ 14.30
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT5e UTP Grey 10m
DK-1512-100 EAN 4016032198772

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
432
0
Digitus DK-1611-150/Y Patch Cable UTP CAT6 Yellow 15m
28965
€ 14.40
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1611-150/Y Patch Cable UTP CAT6 Yellow 15m
DK-1611-150/Y EAN 4016032164197

• Unshielded CAT 6 patch cable• Spot length on boot• Boot with kink protection and strain relief• Connection 11• 4x 2 AWG 267• Twisted pair• 3P CAT 6 certified
0
Loppu varastosta
33
0
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 10m
174437
€ 14.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 10m
DK-1644-100 EAN 4016032322160

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
6
6
Digitus DK-1511-300/R Patch Cable UTP CAT5e Red 30m
69640
€ 15.00
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus DK-1511-300/R Patch Cable UTP CAT5e Red 30m
DK-1511-300/R EAN 4016032087984

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
9
0
Digitus Patch Cable CAT5e UTP Grey 15m
174079
€ 15.80
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT5e UTP Grey 15m
DK-1512-150 EAN 4016032198789

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
76
0
Mouse pad edNet black
206846
€ 16.10
sis. ALV
Hiirimatot
Mouse pad edNet black
DIG#64216 EAN 4054007642165

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
2
2
Digitus DK-1641-200/Y Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Yellow 20m
69708
€ 17.00
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1641-200/Y Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Yellow 20m
DK-1641-200/Y EAN 4016032164418

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
1
0
Digitus DK-1611-200/BL Patch Cable UTP CAT6 Black 20m
28967
€ 17.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1611-200/BL Patch Cable UTP CAT6 Black 20m
DK-1611-200/BL EAN 4016032163824

0
Loppu varastosta
Yhteensä 49 tuotetta.
< edellinen12