• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
VALMISTAJA

DIGITUS

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 44 tuotetta.
Yhteensä 44 tuotetta.
< edellinen12
1
1
Digitus DK-1641-005/R Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Red 0.5m
28992
€ 4.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1641-005/R Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Red 0.5m
DK-1641-005/R EAN 4016032215059

• Pairs with foil and full braid shielded PIMF patch cable• Spot length on boot• Boot with kink protection and strain relief• Connection 11• 4x 2 AWG 267• Twisted pair• 3P CAT 6 certified
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
1
1
Digitus DK-1511-015/Y Patch Cable UTP CAT5e Yellow 1.5m
46791
€ 4.90
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus DK-1511-015/Y Patch Cable UTP CAT5e Yellow 1.5m
DK-1511-015/Y EAN 4016032157304

igitus DK-1511-015Y Patch Cable UTP CAT5e Yellow 1.5m
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
4
4
Digitus DK-1512-015/XO Patch Cable UTP CAT5e Cross Over 1.5m, ristiinkytketty verkkokaapeli
144483
€ 5.40
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus DK-1512-015/XO Patch Cable UTP CAT5e Cross Over 1.5m, ristiinkytketty verkkokaapeli
DK-1512-015/XO EAN 4016032163299

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
15
15
Digitus Patch Cable UTP CAT6 LSOH Black 1m
1386029
€ 6.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable UTP CAT6 LSOH Black 1m
DK-1617-010/BL EAN 4016032387695

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
10
10
Digitus Patch Cable CAT6 UTP LSOH Grey 1m
1622413
€ 6.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 UTP LSOH Grey 1m
DK-1617-010 EAN 4016032387671

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
821
0
Digitus DK-1641-050/BL Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Black 5m
33428
€ 7.50
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1641-050/BL Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Black 5m
DK-1641-050/BL EAN 4016032163787

Description Pairs with foil and full braid shielded PIMF patch cable Spot length on boot Boot with kink protection and strain relief Connection 11 4x 2 AWG 267 Twisted pair 3P CAT 6 certified
0
Loppu varastosta
101
1
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 2m
174430
€ 7.50
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 2m
DK-1644-020 EAN 4016032321712

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
0
0
Digitus DK-1641-070/BL Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Black 7m
69690
€ 8.40
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1641-070/BL Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Black 7m
DK-1641-070/BL EAN 4016032163794

0
Loppu varastosta
80
0
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 3m
174432
€ 10.50
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 3m
DK-1644-030 EAN 4016032321842

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
61
0
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 0.5m
174427
€ 10.70
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 0.5m
DK-1644-005 EAN 4016032321545

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
29
0
Digitus DK-1611-100/G Patch Cable UTP CAT6 Green 10m
28956
€ 10.70
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1611-100/G Patch Cable UTP CAT6 Green 10m
DK-1611-100/G EAN 4016032131700

0
Loppu varastosta
20
0
Kabel DIGITUS DisplayPort-St.>DisplayPort-St. 2,0m [bk]
260594
€ 10.80
sis. ALV
DisplayPort - Kaapelit
Kabel DIGITUS DisplayPort-St.>DisplayPort-St. 2,0m [bk]
AK-340100-020-S EAN 4016032288930

Max. tuettu resoluutio 4096 x 2160 px DisplayPort standardi DisplayPort 1.2 Suojaus kolminkertainen suojaus
0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
13
0
Digitus Patch Cable CAT6A SFTP LSOH Grey 2m
489304
€ 11.10
sis. ALV

Digitus Patch Cable CAT6A SFTP LSOH Grey 2m
DK-1644-A-020 EAN 4016032327370

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
8
0
Adapter DIGITUS DisplayPort-St. > 24+5 DVI-Bu. 0,15m [bk]
258505
€ 12.10
sis. ALV
DisplayPort - DVI | Kaapelit
Adapter DIGITUS DisplayPort-St. > 24+5 DVI-Bu. 0,15m [bk]
AK-340401-001-S EAN 4016032289265

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
9
0
Kabel DIGITUS DisplayPort-St.> DisplayPort-St. 3,0m [bk]
260590
€ 12.40
sis. ALV
DisplayPort - Kaapelit
Kabel DIGITUS DisplayPort-St.> DisplayPort-St. 3,0m [bk]
AK-340100-030-S EAN 4016032288961

0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
16
0
Digitus DK-2533-02/3 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Multimode Duplex OM3 2m
69726
€ 12.70
sis. ALV
LC - LC duplex kuitukaapelit
Digitus DK-2533-02/3 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Multimode Duplex OM3 2m
DK-2533-02/3 EAN 4016032248866

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
10
0
Digitus DK-2933-02 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Singlemode Duplex 2m
69769
€ 12.70
sis. ALV
LC - LC duplex kuitukaapelit
Digitus DK-2933-02 Fiber Optic Patch Cable LC-LC Singlemode Duplex 2m
DK-2933-02 EAN 4016032248927

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
432
0
Digitus DK-1611-150/Y Patch Cable UTP CAT6 Yellow 15m
28965
€ 14.40
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1611-150/Y Patch Cable UTP CAT6 Yellow 15m
DK-1611-150/Y EAN 4016032164197

• Unshielded CAT 6 patch cable• Spot length on boot• Boot with kink protection and strain relief• Connection 11• 4x 2 AWG 267• Twisted pair• 3P CAT 6 certified
0
Loppu varastosta
47
0
Adapter DIGITUS DisplayPort-St. > HDMI-Bu. 0,15m Goldk. [bk]
258511
€ 14.70
sis. ALV
DisplayPort - HDMI - Adapterit
Adapter DIGITUS DisplayPort-St. > HDMI-Bu. 0,15m Goldk. [bk]
AK-340400-001-S EAN 4016032289241

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
5
5
Digitus DK-1511-300/R Patch Cable UTP CAT5e Red 30m
69640
€ 15.00
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus DK-1511-300/R Patch Cable UTP CAT5e Red 30m
DK-1511-300/R EAN 4016032087984

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
87
0
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 5m
174434
€ 15.30
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 5m
DK-1644-050 EAN 4016032321996

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
2
2
Digitus DK-1641-200/Y Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Yellow 20m
69708
€ 17.00
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1641-200/Y Patch Cable SSTP/PIMF CAT6 Yellow 20m
DK-1641-200/Y EAN 4016032164418

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
21
0
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 10m
174437
€ 17.40
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus Patch Cable CAT6 SFTP LSOH Grey 10m
DK-1644-100 EAN 4016032322160

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
1
0
Digitus DK-1611-200/BL Patch Cable UTP CAT6 Black 20m
28967
€ 17.90
sis. ALV
Cat6 verkkokaapelit
Digitus DK-1611-200/BL Patch Cable UTP CAT6 Black 20m
DK-1611-200/BL EAN 4016032163824

0
Loppu varastosta
1
1
Digitus DK-1512-100/XO Patch Cable UTP CAT5e Cross Over, ristiinkytketty verkkokaapeli 10m
69649
€ 18.00
sis. ALV
Cat5e verkkokaapelit
Digitus DK-1512-100/XO Patch Cable UTP CAT5e Cross Over, ristiinkytketty verkkokaapeli 10m
DK-1512-100/XO EAN 4016032163343

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
15
0
Digitus Combo USB-C + USB 3.0 grey
2798411
€ 18.80
sis. ALV
Muistikortinlukijat
Digitus Combo USB-C + USB 3.0 grey
DA-70886 EAN 4016032464464

USB 3.0 1X SD 1X MICROSD GREY
0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
9
0
DIGITUS USB - Serial Adapter DSUB 9M USB
258367
€ 20.50
sis. ALV
RS232 - USB sarjaporttisovittimet
DIGITUS USB - Serial Adapter DSUB 9M USB
DA-70155-1 EAN 4016032326144

0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
12
0
Cable USB2 A/A M/F 5.00m Digitus Rep.
205739
€ 20.70
sis. ALV
A-A USB kaapelit
Cable USB2 A/A M/F 5.00m Digitus Rep.
DA-70130-4 EAN 4016032325529

0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
1
1
Digitus DK-2522-05/3 Fiber Optic Patch Cable SC-SC Multimode Duplex OM3 5m
69717
€ 24.90
sis. ALV
SC - SC duplex kuitukaapelit
Digitus DK-2522-05/3 Fiber Optic Patch Cable SC-SC Multimode Duplex OM3 5m
DK-2522-05/3 EAN 4016032248569

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
3
3
Digitus DK-2522-07/3 Fiber Optic Patch Cable SC-SC Multimode Duplex OM3 7m
69718
€ 24.90
sis. ALV
SC - SC duplex kuitukaapelit
Digitus DK-2522-07/3 Fiber Optic Patch Cable SC-SC Multimode Duplex OM3 7m
DK-2522-07/3 EAN 4016032248576

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
7
0
DIGITUS ergo. Monitor stand adjustable 400x280x143mm 10kg
2548694
€ 27.40
sis. ALV
Sylipöydät
DIGITUS ergo. Monitor stand adjustable 400x280x143mm 10kg
DA-90458 EAN 4016032454564

ADJUSTABLE MAX LOAD UP TO 10KG
0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
100
0
Adap Digitus USB2 A/M to seriell DSUB9/M
206484
€ 27.90
sis. ALV
RS232 - USB sarjaporttisovittimet
Adap Digitus USB2 A/M to seriell DSUB9/M
DA-70156 EAN 4016032271611

USB 2.0 to serial Converter, DSUB 9M incl. USB A Cable 80cm USB A M USB A F
0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
15
2
Digitus DK-2922-05 Fiber Optic Patch Cable SC-SC Singlemode Duplex 5m
69766
€ 29.10
sis. ALV
SC - SC duplex kuitukaapelit
Digitus DK-2922-05 Fiber Optic Patch Cable SC-SC Singlemode Duplex 5m
DK-2922-05 EAN 4016032248767

0
Heti myymälästä tai toimitukseen
3
0
DIGITUS VERTICAL WIRELESS MOUSEPERP
1954931
€ 31.60
sis. ALV
Pystyhiiret
DIGITUS VERTICAL WIRELESS MOUSEPERP
DA-20155 EAN 4016032428374

Digitus Ergonominen pystysuuntainen hiiri USB musta DA-20155DIGITUS DA-20155 - Hiiri - ergonominen - optinen - 6 painiketta - langaton - 2,4 GHz - langaton vastaanotin USB - musta
0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
27
0
Digitus DN 91608SD Kytkentäpaneeli 1U 8 Port CAT6e
209157
€ 32.40
sis. ALV
Utp kytkentäpaneelit
Digitus DN 91608SD Kytkentäpaneeli 1U 8 Port CAT6e
DN-91608SD EAN 4016032241584

DIGITUS DN-91608SD - Kytkentäpaneeli - 1UKytkentäpaneeli - CAT 6e8 porttia - 8 x RJ-45Korkeus telineet 1Ukytkentäkaavio T568B
0
Arvioitu: 4 - 7 arkipäiviä
10
0
DIGITUS CARD READER ALL-IN-ONE ACCS
1958401
€ 33.00
sis. ALV
Muistikortinlukijat
DIGITUS CARD READER ALL-IN-ONE ACCS
DA-70330-1 EAN 4016032431497

USB 3.0 IN
0
Arvioitu: 6 - 10 arkipäiviä
Yhteensä 44 tuotetta.
< edellinen12