Heti myymälästä tai toimitukseen
Toimitusaika päivää
Max
päivää

Tyypit


Valmistajat

Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 12
2406939 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
TAA 10/100/1000T TO 100X/1000X ACCS

TAA 10/100/1000T TO 100X/1000X ACCS

AT-IMC2000T/SP-980 EAN 0767035210582
SFP IND TEMP GB MEDIA CONVERTER INAllied Telesis AT IMC2000T SP - Teollinen lämpötila - Mediamuunnin - GigE - 1000Base-SX, 100Base-FX - RJ-45 SFP mini-GBIC 
0
0
637,80 €
Seuraava erä: 07.05.2024
0
1990166 10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Allied Telesis CentreCOM GS970M telineellä asennettava gigabittinen kytkin, 24x RJ-45, 4x SFP, 370W PoE +

Allied Telesis CentreCOM GS970M telineellä asennettava gigabittinen kytkin, 24x RJ-45, 4x SFP, 370W PoE +

AT-GS970M/28PS-50 EAN 0767035211374
Allied Telesis GS970M - Hallittu - L3 - Gigabit-ethernet 101001000 - Rac AT-GS970M 28PS-50L2 M 24 X TX GB P 4 XCOMBO 24 x 10100 1000T POE -portit ja 4 x 100 1000X SFP - 370W POE kapasiteetti - Kiinteä yksi vaihtovirtalähde - EU-virtajohto 24 x 10100 1000T POE -portit ja 4 x 100 1000X SFP, 370W POE-kapasiteetti, kiinteä yhden vaihtovirtalähde, EU Power Cord
0
0
1451,60 €
Seuraava erä: 07.05.2024
0
1990165 10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
24 PORT L3 GB ETHERNET SWITCHE

24 PORT L3 GB ETHERNET SWITCHE

AT-GS970M/28-50 EAN 0767035211329
Allied Telesis AT-GS970M 28-50 Managed L3 Gigabit Ethernet 101001000 1U Harmaa
0
0
980,70 €
Seuraava erä: 07.05.2024
0
1990164 10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Allied Telesis CentreCOM GS970M -pöytätietokoneella ohjattava kytkin, 16x RJ-45, 2x SFP, 247W PoE + (

Allied Telesis CentreCOM GS970M -pöytätietokoneella ohjattava kytkin, 16x RJ-45, 2x SFP, 247W PoE + (

AT-GS970M/18PS-50 EAN 0767035211473
Allied Telesis L2 M 16 X TX GB P 2 XCOMBO Allied Telesis CentreCOM AT-GS970M 18PS - Kytkin - L3 - hallittu - 16 x 101001000 PoE 2 x SFP mini-GBIC uplink - työpöytä, telineeseen asennettava - PoE 247 W
0
0
973,90 €
Seuraava erä: 07.05.2024
0
1990147 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
MEDIA BLADE 10/100/1000TX

MEDIA BLADE 10/100/1000TX

AT-CM3K0S EAN 7670351891782
The AT-CM3K0S line card features a 101001000T twisted pair port, and an optical SFP slot. The twisted pair port has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters 328 feet when connected to an Ethernet, Fast Ethernet, or Gigabit device. Depending on the model, the media and rate converter line cards can operate in multi-mode or single-mode fiber over various distances up to...
0
0
836,00 €
Seuraava erä: 14.05.2024
0
1559280 10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimet
AT-GS950/28PS-50

AT-GS950/28PS-50

990-004950-50 EAN 0767035208725
24 port 101001000TX PoE plus 4 x 1001000 SFP, WebSmart Switch, 185W PoE budget, EU Power Cord
0
0
1449,50 €
Seuraava erä: 14.05.2024
0
1325288 10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimet
AT-GS910/24-50

AT-GS910/24-50

990-004860-50 EAN 0767035207544
24 port 101001000TX unmanaged switch with internal power supply EU Power Adapter
0
0
315,20 €
Seuraava erä: 07.05.2024
0
221952 10GB - PCIe - Verkkokortit
AT-2911SFP/2-001 PCI-EXPRESS

AT-2911SFP/2-001 PCI-EXPRESS

990-003599-001 EAN 0767035197562
2-port Gigabit SFP PCIe x1 Desktop Fiber Adapter
0
0
217,10 €
Seuraava erä: 26.06.2024
0
221936 10/100/1000/10000 | hallittavat verkkokytkimet
AT-X510-52GTX-50

AT-X510-52GTX-50

990-003619-50 EAN 0767035197913
48 x RJ-45 101001000, 176Gbps, 130.9Mpps, 4 x SFP
0
0
1513,30 €
Seuraava erä: 07.05.2024
0
166885 Virtapistokkeet ja jatkojohdot
Allied Telesis Netcover Basic -1 v tukisopimus

Allied Telesis Netcover Basic -1 v tukisopimus

AT-X510-28GTX-NCB1
Allied Telesis Net.Cover Basic Support Program tukiohjelma tarjoaa asiakkaille sen avun mitä he tarvitsevat. Jos laite jostain syystä menisi rikki, korjataan tuote maksutta. Ilmainen tukilinja ja etuoikeus tukiasioissa. - Maksuttomat korjaukset.- Puhelintuki.- Ilmaiset ohjelmistopäivitykset.- Etuoikeus tukiasioissa- Online portaali tukiasioille.Klikkaa tästä rekisteröidäksesi Net.Cover Basic...
100
0
138,40 €
Arvioitu: 1 - 5 arkipäiviä
0
166874 Kuitu - UTP RJ45 mediamuuntimet
Allied Mediamuunnin, 100TX - 100FX, MM/2Km/1310nm, SC-liitin

Allied Mediamuunnin, 100TX - 100FX, MM/2Km/1310nm, SC-liitin

AT-MC102XL-20 EAN 767035123424
Mediamuunnin kuidun muuntamiseen TPksi tai päin vastoin.Mitat LxSxK 105x95x25mm.
10
0
176,10 €
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
163275 10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Allied Verkkokytkin, 8x10/100/1000TX, PoE/PoE+, 2xSFP, Websmart

Allied Verkkokytkin, 8x10/100/1000TX, PoE/PoE+, 2xSFP, Websmart

AT-GS950/10PS-50 EAN 767035198316
Gigabit Ethernet verkkokytkin, jossa 10kpl 101001000Mbps porttia. Jokainen portti käsittelee kukin 30W. Laite kykenee syöttämään virtaa jopa kymmenelle class 2 laitteelle. Mitat LxSxK330x200x44mm.
0
0
1144,40 €
Seuraava erä: 14.05.2024
0
Näytä 1 Tulokset alkaen 0 - 40 Yhteensä 12