• Jatka kassalle
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 14 tuotetta.
Yhteensä 14 tuotetta.
< edellinenseuraava >
64024
ALLIED TELESIS Mediamuunnin / MEDIA CONVERTER AT-MC605-60, VDSL to 10/100 TX. Ethernet over VDSL Extender.
ALLIED TELESIS 990-002713-60 EAN 0767035191812

AT-MC605-60 MEDIA CONVERTER VDSL TO 10100TXUsed in pairs, the AT-MC605 provides up to 100Mbps 60Mbps of data transfer, while supporting POTS service over phone-grade, twisted-pair, wiring CAT1, 2, 3 at distances up to 3km or 10,000...
65,00 €
sis. ALV
0
86978
ALLIED TELESIS SWITCH 24 PORT 10/100TX
ALLIED TELESIS AT-FS724L-50 EAN 767035165219

Hallitsematon räkkiin asennettava 10100 Fast Ethernet -kytkin. 24 automaattisesti nopeuden tunnistavaa 10100-porttia RJ-45. MDIMDI-X -kytkin, sisäinen virtalähde.
70,20 €
sis. ALV
0
221837
AT-2872SX/SC-001 1000 BASE SX
ALLIED TELESIS 990-002832-001 EAN 0767035191928

AT-2872SXSC-001 - 1000Mbps, 34mm, ExpressCard with SC connector, Windows Vista, Windows 7Lenovo ThinkPad Serial ATA Hard Drive Bay Adapter III - Muistilokerikon sovitin - Ultrabay Slim - 5.25" Slim Line to 2.5" malleihin...
75,10 €
sis. ALV
0
166921
Allied asennussetti AT-TQ2450 tukiasemalle, seinä/katto
ALLIED TELESIS AT-BRKT-J26 EAN 4511427055413

Seinään-kattoonasennuskiinnikkeet Allied Telesis AT-TQ2450 langattomalle tukiasemalle.
89,20 €
sis. ALV
0
166874
Allied Mediamuunnin, 100TX - 100FX, MM/2Km/1310nm, SC-liitin
ALLIED TELESIS AT-MC102XL-20 EAN 767035123424

Mediamuunnin kuidun muuntamiseen TPksi tai päin vastoin.Mitat LxSxK 105x95x25mm.
104,30 €
sis. ALV
0
166896
114,60 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 10.08.2019
86950
ALLIED 8 PORT 10/100TX POE SWITCH 1 SFP
ALLIED TELESIS AT-FS708/POE-50 EAN 767035179797

AT&45;FS708POE Unmanaged Switch
115,10 €
sis. ALV
0
166885
Allied Telesis Netcover Basic -1 v tukisopimus
ALLIED TELESIS AT-X510-28GTX-NCB1

Allied Telesis Net.Cover Basic Support Program tukiohjelma tarjoaa asiakkaille sen avun mitä he tarvitsevat. Jos laite jostain syystä menisi rikki, korjataan tuote maksutta. Ilmainen tukilinja ja etuoikeus tukiasioissa. - Maksuttomat...
133,60 €
sis. ALV
0
163267
Allied Verkkokytkin, 16x10/100/1000TX, +2x SFP combo, Websmart
ALLIED TELESIS AT-GS950/16-50 EAN 767035178424

Energiatehokas Gigabit Ethernet verkkokytkin, jossa on 16kpl 101001000Mbps porttia. Laitteeseen voidaan kytkeä myös kaksi SFP-moduulia esim. kun kytkin toivotaan liittää kuituverkkoon. MitatLxSxK430x250x44mm.
166,40 €
sis. ALV
0
163275
Allied Verkkokytkin, 8x10/100/1000TX, PoE/PoE+, 2xSFP, Websmart
ALLIED TELESIS AT-GS950/10PS-50 EAN 767035198316

Gigabit Ethernet verkkokytkin, jossa 10kpl 101001000Mbps porttia. Jokainen portti käsittelee kukin 30W. Laite kykenee syöttämään virtaa jopa kymmenelle class 2 laitteelle. Mitat LxSxK330x200x44mm.
305,40 €
sis. ALV
0
221838
AT-FS232/1-60
ALLIED TELESIS 990-001166-60 EAN 0767035192697

AT-FS2321-60 10100TX TO 100FX SC SINGLE-MODE 15KM
350,70 €
sis. ALV
0
221936
AT-X510-52GTX-50
ALLIED TELESIS 990-003619-50 EAN 0767035197913

48 x RJ-45 101001000, 176Gbps, 130.9Mpps, 4 x SFP
1941,30 €
sis. ALV
0
99217
AT X900-24XT L3+ 24 PORT GB SWITCH
ALLIED TELESIS AT-X900-24XT-P-60 EAN 767035188867

4037,20 €
sis. ALV
0
221825
AT-X900-24XS-P-60
ALLIED TELESIS 990-002146-60 EAN 0767035188966

Tuotenimike    ALLIED 24-Port Gigabit SFP Expandable L3 Per-Flow QoS IPv4IPv6 Switch One AC Power Supply Factory fitted OS AlliedwarePlusKuvaus    Allied Telesis AT X900-24XS-P - Kytkin - L3 - Hallinnoitu -...
4386,30 €
sis. ALV
0
Yhteensä 14 tuotetta.
< edellinenseuraava >
?>