• Jatka kassalle
/products/manufacturer/3360/BROCADE
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 24 tuotetta.
Yhteensä 24 tuotetta.
< edellinenseuraava >
 5501001913535
63348
Power Cord/RPS4+SI-ACPWR European vers
BROCADE PC15EURO EAN 5501001913535

Brocade - Virtajohto
6,20 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
63787
Conn/1000BASE-TX SFP Copper RJ-45
BROCADE E1MG-TX

Brocade - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 1000Base-T - RJ-45 - vaihtomoduuli
319,70 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
50883
Switch/1000Base-SX SFP Optic MMF LC
BROCADE E1MG-SX-OM

Brocade - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 1000Base-SX - monimuoto LC - vaihtomoduuli - jopa 550 m
466,40 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
80210
POE Add-in DIMM f 24p 10/100/1000
BROCADE FGS-24GCPOE

Brocade FastIron GS Power over Ethernet DIMM module - Virransyöttäjä sisään asetettava moduuli - 24 Ulostuloliitin -liittimet
500,80 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
50876
Switch/1000Base-LX SFP Optic SMF LC Con
BROCADE E1MG-LX-OM

Brocade - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 1000Base-LX - vaihtomoduuli - jopa 10 km
970,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156499
Switch/24Prt 1G w/4x1G SFP f UP
BROCADE ICX6430-24

Brocade ICX 6430-24 - Kytkin - Hallinnoitu - 24 x 101001000 - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava
1136,50 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
50872
Sw/850nm ser pluggable XFP optic LC 300m
BROCADE 10G-XFP-SR

Brocade - XFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - vaihtomoduuli - jopa 300 m
1232,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156500
Switch POE/24Prt 1G w/4x1G SFP f UP
BROCADE ICX6430-24P

Brocade ICX 6430-24P - Kytkin - Hallinnoitu - 24 x 101001000 - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - PoE
2014,30 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
156503
Switch/24Prt 1G w/10G SFP+ f UPLI
BROCADE ICX6450-24

Brocade ICX 6450-24 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 101001000 - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava
2365,30 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
50852
Sw/1310nm ser pluggable XFP opt LC 10km
BROCADE 10G-XFP-LR

Brocade - XFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-LR - vaihtomoduuli
2434,60 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156501
Switch/48Prt 1G w/4x1G SFP f UP
BROCADE ICX6430-48

Brocade ICX 6430-48 - Kytkin - Hallinnoitu - 48 x 101001000 - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava
2453,10 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
156504
Switch/24Prt 1G POE+ 370W w/10G SFP
BROCADE ICX6450-24P

Brocade ICX 6450-24P - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 101001000 - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - PoE
2979,80 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
50845
FastIron WS648G+44 x 10/100/1000 Mbps
BROCADE FWS648G

Brocade FastIron Workgroup Switch 648G - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 101001000 4 x shared SFP mini-GBIC - desktop
3175,30 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156502
Switch/48Prt 1G POE+ 370W w/4x 1G
BROCADE ICX6430-48P

Brocade ICX 6430-48P - Kytkin - Hallinnoitu - 48 x 101001000 - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - PoE
3594,20 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156505
Switch/48Prt 1G w/10G SFP+ f UPLI
BROCADE ICX6450-48

Brocade ICX 6450-48 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 101001000 2 x 10 Gigabit Ethernet 1 Gigabit Ethernet SFP 2 x 1 Gigabit Ethernet SFP 10 Gigabit Ethernet Ports On Demand - työpöytä, räkkiin asennettava
3681,90 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
156506
Switch/48Prt 1G POE+ 740W w/10G SFP
BROCADE ICX6450-48P

Brocade ICX 6450-48P - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 101001000 2 x 10 Gigabit Ethernet 1 Gigabit Ethernet SFP 2 x 1 Gigabit Ethernet SFP 10 Gigabit Ethernet Ports On Demand - työpöytä, räkkiin asennettava - PoE
4647,50 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156507
Switch/24Prt 1G RJ45 w/8x1G SFPP Base
BROCADE ICX6610-24-E

Brocade ICX 6610-24 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 101001000 8 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava
4910,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156508
Switch/24Prt 1G RJ45 w/8x1G SFPP Base
BROCADE ICX6610-24-I

Brocade ICX 6610-24 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 101001000 8 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava
4910,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156509
Switch/24Prt 1G RJ45 w/8x1G SFPP Prem
BROCADE ICX6610-24-PE

Brocade ICX 6610-24P - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 101001000 8 x 1 Gigabit Ethernet SFP 10 Gigabit Ethernet Ports On Demand - työpöytä, räkkiin asennettava - PoE
6227,40 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156510
Switch/24Prt 1G SFP w/8x1G SFPP Base
BROCADE ICX6610-24F-E

Brocade ICX 6610-24F - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x SFP 8 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava
6402,90 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156511
Switch/48Prt 1G RJ45 w/8x1G SFPP Base
BROCADE ICX6610-48-E

Brocade ICX 6610-48 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 101001000 8 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava
7456,20 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
63733
Sw/FCX648 PoE 48x1G+2x16G ACPWR
BROCADE FCX648S-HPOE

Brocade FastIron CX 648S-HPOE - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 101001000 4 x jaettu SFP 2 x XFP - räkkiin asennettava - PoE
9111,80 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156512
Switch/48Pt 1G RJ45 PoE+ w/8x1G SFPP Bse
BROCADE ICX6610-48P-E

Brocade ICX 6610-48 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 101001000 8 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava
9211,70 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
156513
Switch/ICX 6650 w/32x10GbE SFP+ Ports
BROCADE ICX6650-32-E-ADV

Brocade ICX 6650-32 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 32 x 10 Gigabit SFP - työpöytä, räkkiin asennettava
16852,50 €
sis. ALV
0
Tehdastilaus Saatavilla alk.: 26.01.2017
Yhteensä 24 tuotetta.
< edellinenseuraava >