• Tietotekniikka
    • Oheislaitteet
    • Asennus ja varaosat
    • Koti ja viihde
VALMISTAJA

D-LINK

Näytä suodattimet
Nimi Hinta
Näytä tulokset:
Yhteensä 94 tuotetta.
Yhteensä 94 tuotetta.
< edellinen123
9
2
8-Port FEnet Easy Desktop Switch
163617
€ 15.30
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimet
8-Port FEnet Easy Desktop Switch
GO-SW-8E/E EAN 790069388286

D-LinkGo 8 Port 10100 Unmanaged Switch
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
3
0
D-LINK WIRELESS N150 MICRO USB ADAPTER
65928
€ 16.30
sis. ALV
WLAN / USB - Verkkokortit
D-LINK WIRELESS N150 MICRO USB ADAPTER
DWA-121 EAN 0790069347481

Wireless N 150 Micro USB adapter, 1154150Mbits, 802.11b 2.4 GHz, compatible with wireless to N max. 150Mbit s, USB 2.0, built-in antenna with an ultra-compact profile, WPS, WPA-WPA2-EAP, WPA-WPA2-PSK and WEP support, drivers for XP
0
Arvioitu: 4 - 12 arkipäiviä
11
0
Net Switch 10/100 5P D-Link DES-1005D/E
145318
€ 16.70
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimet
Net Switch 10/100 5P D-Link DES-1005D/E
DES-1005D/E EAN 0790069217524

0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
15
0
5-Port FEnet Easy Desktop Switch
163616
€ 17.10
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimet
5-Port FEnet Easy Desktop Switch
GO-SW-5E/E EAN 790069388262

5-Port FEnet Easy Desktop Switch
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
45
0
D-Link GO-SW-5G - Kytkin - hallitsematon - 5 x 10/100/1000 - työpöytä
163614
€ 19.40
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-Link GO-SW-5G - Kytkin - hallitsematon - 5 x 10/100/1000 - työpöytä
GO-SW-5G/E EAN 790069365676

D-Link GO-SW-5G - Kytkin - hallitsematon - 5 x 101001000 - työpöytä
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
7
0
D-link DGS-1005D 5 -port 10/100/1000Base-T Gigabit Copper Switch (Desktop Size)
13447
€ 22.20
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-link DGS-1005D 5 -port 10/100/1000Base-T Gigabit Copper Switch (Desktop Size)
DGS-1005D/E EAN 790069252686

DGS-1005D GigaExpress on edullinen ei-hallittava viisi porttinen 101001000Base-T kytkin pienille työryhmille, kotikäyttäjille ja SOHO yrityksille jotka vaativat verkoltaan poikkeuksellisen suurta tehoa. Kytkin on...
0
Arvioitu: 4 - 12 arkipäiviä
27
5
D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-porttia 10/100/1000Mbps, valkoinen
163615
€ 25.30
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-porttia 10/100/1000Mbps, valkoinen
GO-SW-8G/E EAN 790069365690

D-Link GO-SW-8G - Kytkin - hallitsematon - 8 x 101001000 - työpöytäKestävä kytkin, jossa korkea suorituskyky D-Linkin Green teknologian ansiosta. Selkeät LED-lamput ilmaisevat porttien statusta.Mitat LxSxK...
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
50
0
D-Link DGS-1008D switch 8x10/100/1000 Mbps
13446
€ 26.90
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-Link DGS-1008D switch 8x10/100/1000 Mbps
DGS-1008D/E EAN 790069252747

D-Link DGS-1008DE 8-Porttinen 101001000Base-T Deskltop Ethernet-kytkin, ei-hallittava. Virransäästö toiminto. Äänetön & ulkoinen virtalähde.DGS-1008D on tehokas 101001000Mbps Gigabit Ethernet Kytkin...
0
Arvioitu: 4 - 12 arkipäiviä
15
0
D-LINK 8-PORT 10/100 DESKTOP SWITCH
86958
€ 28.00
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-LINK 8-PORT 10/100 DESKTOP SWITCH
DES-108/E EAN 790069368202

D-LINK 8-PORT 10100 DESKTOP SWITCH
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
100
0
D-LINK 5-PORT 10/100/1000 GIGABIT
86985
€ 28.00
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-LINK 5-PORT 10/100/1000 GIGABIT
DGS-105/E EAN 790069368226

D-LINK 5-PORT 101001000 GIGABIT
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
7
0
D-Link Gigabit PCI verkkokortti kupari TP, 32-bit
17741
€ 28.60
sis. ALV
1GB - PCI - Verkkokortit
D-Link Gigabit PCI verkkokortti kupari TP, 32-bit
DGE-528T EAN 790069263552

Suorituskykyinen Gigabit kupari PCI-kortti työasemille.
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
105
5
D-Link 8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Light Switch
3000962
€ 30.00
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-Link 8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Light Switch
DGS-108GL/E EAN 0790069458583

D-Link -kytkin 8 porttia gigabittiä - metallinen - kytkin - 1 GbpsD-Link DGS108 8Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch, blackThe DGS-108 8-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch offers an economical way for SOHO and small and medium...
0
Heti myymälästä tai toimitukseen
87
0
D-Link Wireless N tukiasema langattomaan verkkoon, 802.11n/b/g
46559
€ 30.20
sis. ALV
WLAN | Tukiasemat (AP)
D-Link Wireless N tukiasema langattomaan verkkoon, 802.11n/b/g
DAP-1360/E EAN 790069323058

Tietoturva WPA ja WPA2.Myymäläpakkaus.
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
6
0
D-LINK USB-C - Gigabit Ethernet Adapteri
2422158
€ 30.70
sis. ALV
1GB - USB-C - Verkkokortit
D-LINK USB-C - Gigabit Ethernet Adapteri
DUB-E130 EAN 0790069437786

USB-C - Gigabit Ethernet Adapteri. Sisältää virransäästö toimintoja jotka säästävät virtaa kannettavissa tietokoneissa.
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
0
D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
92463
€ 30.90
sis. ALV
WLAN / USB - Verkkokortit
D-Link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
DWA-127 EAN 790069364860

D-Linkin DWA-127 Wireless N 150 High-Gain USB -sovitin yhdistää langattomaan verkkoon. Nopeus lisääntyy ja kantama laajenee. Yhteydestä tulee luotettava ja turvallinen. Tehokkaasti vahvistava antenni mahdollistaa Internet-yhteyden...
0
Seuraava erä: 01.01.2099
50
0
D-LINK RANGE EXTENDER N300
1659145
€ 31.10
sis. ALV
WLAN | Toistimet / Jatkajat
D-LINK RANGE EXTENDER N300
DAP-1325/E EAN 0790069430305

D-Link DAP-1325Wi-Fi-alueen laajenninWi-Fi, Wi-FiAC 100230 V
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
9
0
D-Link USB 2.0 10/100Mbps Ethernet-adapteri
22408
€ 34.20
sis. ALV
10/100 - USB - Verkkokortit
D-Link USB 2.0 10/100Mbps Ethernet-adapteri
DUB-E100 EAN 790069245954

USB 2.0 Fast Ethernet verkkosovitin Windows-pohjaisille tietokoneille. Toimii USB 2.0 standardin mukaan, joka mahdollistaa 10100Mbps verkkoliikennöintinopeuden USB 2.0-liitännän kautta. Helppo vaihtoehto verkottua kun...
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
84
0
4-Port USB 2.0 Hub. Virtasovitin mukana.
225396
€ 35.00
sis. ALV
USB- A hubit
4-Port USB 2.0 Hub. Virtasovitin mukana.
DUB-H4/E EAN 0790069243905

D-Link USB 2.0 Hubi 4 porttia, jopa 480Mbps4-porttinen USB keskitin. Neljä USB A-porttia ja yksi USB B-portti. Plug&Play. Virtasovitin mukana.
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
69
0
DLINK  7port USB Hub 480Mbps PC MAC, 7xUSB2.0
38204
€ 35.70
sis. ALV
USB- A hubit
DLINK 7port USB Hub 480Mbps PC MAC, 7xUSB2.0
DUB-H7/E EAN 0790069252389

D-Link USB 2.0 -hubi, 7 porttia, sis. virtasovittimenUSB 2.0 -keskitin, jossa on 7 porttia. Toimii kytke ja käytä -periaatteella.
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
260
0
D-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
162632
€ 36.10
sis. ALV
1GB - USB-A - Verkkokortit
D-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
DUB-1312 EAN 790069398858

0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
1
0
Net WLAN PCI-Express D-Link DWA-582 AC1200 Dual Band (1000)
261779
€ 37.60
sis. ALV
WLAN | PCIe | Verkkokortit
Net WLAN PCI-Express D-Link DWA-582 AC1200 Dual Band (1000)
DWA-582 EAN 0790069410567

Wireless AC1200 PCI Express –sovitin yhdistää tietokoneen nopeaan langattomaan verkkoon. Yhdistämällä sovitin Wireless AC –reitittimeen voi maksimoida langattoman suorituskyvyn ja saada...
0
Arvioitu: 4 - 12 arkipäiviä
8
0
1-PORT GIGABIT POE INJECTOR
163871
€ 38.40
sis. ALV
POE injektorit ja splitterit
1-PORT GIGABIT POE INJECTOR
DPE-101GI EAN 0790069341335

1-porttinen Gigabit PoE Injector, 2x 101001000 Mbps TP, Half-Full-Duplex, IEEE 802.33u3ab yhteensopiva, enintään 19,2 wattia lähtöteho, 48V DC virtalähdettä nastat 4, 5, 7, 8
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
10
0
D-LINK 8-PORT 10/100/1000 GIGABIT
86984
€ 39.30
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-LINK 8-PORT 10/100/1000 GIGABIT
DGS-108/E EAN 790069368240

Erittäin laadukas D-Link verkkokytkin.D-LINK 8-PORT 101001000 GIGABIT
0
Arvioitu: 4 - 12 arkipäiviä
0
0
D-Link WiFi Range Extender, Dual Band, Gigabit WiFi, kaksi voimakasta antennia
2083992
€ 41.20
sis. ALV
WLAN - Reitittimet
D-Link WiFi Range Extender, Dual Band, Gigabit WiFi, kaksi voimakasta antennia
DAP-1610/E EAN 0790069434518

D-Link WiFi Range Extender, Dual Band, Gigabit WiFi, Two powerful antennas, whiteThe DAP1610 is a wall plug WiFi range extender that lets increase and improve your existing WiFi signal, with more coverage and dualband speeds of up to...
0
Seuraava erä: 09.02.2023
22
0
1-Port Gigabit 30W PoE Splitter- 10/100/
1261597
€ 44.90
sis. ALV
POE injektorit ja splitterit
1-Port Gigabit 30W PoE Splitter- 10/100/
DPE-301GS EAN 0790069416675

D-Link DPE-301GS PoE-jakaja, Gigabit, 802.3afat, 5912 V DC, korkeintaan 2,5 A, sis. 2 virtakaapelia, valkoinenJakaja, joka tarjoaa virransyötön ja tiedonsiirron PoEtä tukemattomille laitteille. Se jakaa virtasignaalin...
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
14
0
D-Link DES-1016D 16port switch 16x10/100 Mbps, int nätdel
59627
€ 50.70
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-Link DES-1016D 16port switch 16x10/100 Mbps, int nätdel
DES-1016D/E EAN 0790069221279

16 Port 10100Mbps Desktop Switch
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
0
DHP-601AV/E POWERLINE AV2
225484
€ 59.20
sis. ALV
HomePlug / PowerLine sovittimet
DHP-601AV/E POWERLINE AV2
DHP-601AV/E EAN 0790069394287

DHP-601AVE POWERLINE AV2 1000 GIGABIT STARTER KITD-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit DHP-601AV - Silta - GigE, HomePlug AV HPAV 2.0, IEEE 1901 - seinäpistorasiaan kytkettävä pakkaus sisältää 2
0
Seuraava erä: 09.02.2023
64
0
D-Link mini-GBIC MiniTransceiver Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
22029
€ 61.30
sis. ALV
Verkkomoduulit
D-Link mini-GBIC MiniTransceiver Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
DEM-311GT EAN 790069248153

1-porttinen multi mode 1000Base-SX Mini GBIC Gigabit Ethernet moduuli 550m max.D-Link DEM-311GT 1000Base-SX SFP LC. Fiber type 50um 500 m or 62.5um 220 m multi-mode fiber 850 nmD-Linkin SFP Gigabit Interface mini GBIC -muuntimet ovat...
0
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
0
4G LTE MOBILE WI FI HOTSPOT. Kannettava langaton 4G/LTE reititin, 2020mAh Litiumioniakku, 802.11b/g/n, micro-B, microSIM-korttipaikka, musta
225460
€ 62.70
sis. ALV
5G / 4G / 3G / LTE reitittimet
4G LTE MOBILE WI FI HOTSPOT. Kannettava langaton 4G/LTE reititin, 2020mAh Litiumioniakku,...
DWR-932 EAN 0790069405983

D-Link DWR-932, kannettava langaton 4GLTE reititin, 2020mAh Litiumioniakku, 802.11bgn, micro-B, microSIM-korttipaikka, mustaDWR-932 on kannettava laite, joka mahdollistaa langattoman verkon luomisen sijainnistasi riippumatta. DWR-932...
0
Seuraava erä: 09.02.2023
13
0
D-LINK 24-PORT 10/100 DESKTOP SWITCH
23912
€ 62.80
sis. ALV
10/100 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-LINK 24-PORT 10/100 DESKTOP SWITCH
DES-1024D/E EAN 790069246111

24-porttinen pöytämallinen työryhmäkytkin.DES-1024D on ei-hallittava 10100Mbps kytkin työryhmille jotka vaativat suorituskykyä ja joustavuutta. DES-1024D on helppo asentaa ja ylläpitää ja...
0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
2
0
D-Link AC1200 Dual Band Tukiasema, 802.11a/b/g/n/ac, 1xRJ45, kensington, valkonen
174528
€ 65.20
sis. ALV
WLAN | Tukiasemat (AP)
D-Link AC1200 Dual Band Tukiasema, 802.11a/b/g/n/ac, 1xRJ45, kensington, valkonen
DAP-1665 EAN 790069406539

Langaton tukiasema D-Linkiltä, joka on suunniteltu pieniin ja keskikokoisiin toimistoihin tarjoamaan turvallisen ja helppokäyttöisen langattoman verkon, joka suoriutuu myös uudesta 80.11ac standardista. Laite toimii niin 2,4 kuin 5GHz...
0
Arvioitu: 4 - 12 arkipäiviä
0
0
D-LINK 16-Port Gigabit Easy Desktop Switch
261667
€ 65.50
sis. ALV
10/100/1000 | ei-hallittavat verkkokytkimet
D-LINK 16-Port Gigabit Easy Desktop Switch
GO-SW-16G/E EAN 790069396618

D-Link 16-porttinen Gigabit Easy Desktop Switch kytkin, 16-porttia, 101001000Mbps, mustaD-Link GO-SW-16G - Kytkin - hallitsematon - 16 x 101001000 - työpöytäSuorituskyvyltään korkeatasoinen ja kestävä...
0
Seuraava erä: 09.02.2023
1
0
D-Link AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender
2914160
€ 68.50
sis. ALV
WLAN - Reitittimet (MESH)
D-Link AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender
DAP-X1860/E EAN 0790069457708

D-Link DAPX1860, Verkkotoistin, 185 m, 100,1000 Mbits, Sisäinen, Wi-Fi 4 802.11n,Wi-Fi 5 802.11ac,Wi-Fi 6E 802.11ax, 1200 Mbits
0
Arvioitu: 4 - 12 arkipäiviä
0
0
D-Link E15 AX1500 Mesh Range Extender
3561029
€ 70.50
sis. ALV
WLAN - Reitittimet (MESH)
D-Link E15 AX1500 Mesh Range Extender
D-L#E15/E

D-Link AX1500 Mesh Range Extender E15, whiteExtend your Wi-Fi with next-generation Wi-Fi 6 speeds. The E15 provides extended AX1500 Wi-Fi 6 coverage that, with the help of AI and mesh technology, provides a seamless network that is...
0
Seuraava erä: 09.02.2023
3
0
D-Link kytkin, DGS-1016D/E,  16x10/100/1000Mbps, RJ45, 19
29044
€ 85.80
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
D-Link kytkin, DGS-1016D/E, 16x10/100/1000Mbps, RJ45, 19
DGS-1016D/E EAN 790069269974

Tehokas Gigabit Ethernet kytkin varustettuna 16 kpl autosensing 101001000Mbps portilla. Järkevä valinta kun tarvitaan kaistaleveyttä vaativiin sovelluksiin kuten CAD, liikkuva kuva, IP puhe VoIP sekä Multicast-videoneuvottelut. IEEE...
0
Arvioitu: 4 - 12 arkipäiviä
3
0
Net Switch 1000T 24P D-LINK GO-SW-24G/E
261775
€ 86.50
sis. ALV
10/100/1000 | hallittavat verkkokytkimet
Net Switch 1000T 24P D-LINK GO-SW-24G/E
GO-SW-24G/E EAN 0790069396625

0
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
Yhteensä 94 tuotetta.
< edellinen123