• Jatka kassalle
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 103 tuotetta.
Yhteensä 103 tuotetta.
< edellinen123
163616
5-Port FEnet Easy Desktop Switch
D-LINK GO-SW-5E/E EAN 790069388262

5-Port FEnet Easy Desktop Switch
12,00 €
sis. ALV
0
65928
D-LINK WIRELESS N150 MICRO USB ADAPTER
D-LINK DWA-121 EAN 0790069347481

Wireless N 150 Micro USB adapter, 1154150Mbits, 802.11b 2.4 GHz, compatible with wireless to N max. 150Mbit s, USB 2.0, built-in antenna with an ultra-compact profile, WPS, WPA-WPA2-EAP, WPA-WPA2-PSK and WEP support, drivers for XP
12,60 €
sis. ALV
0
163617
8-Port FEnet Easy Desktop Switch
D-LINK GO-SW-8E/E EAN 790069388286

D-LinkGo 8 Port 10100 Unmanaged Switch
15,30 €
sis. ALV
0
145318
Net Switch 10/100 5P D-Link DES-1005D/E
D-LINK DES-1005D/E EAN 0790069217524

15,90 €
sis. ALV
0
17741
D-Link Gigabit verkkokortti kupari TP, 32-bit PCI
D-LINK DGE-528T EAN 790069263552

Suorituskykyinen Gigabit kupari PCI-kortti työasemille.
17,30 €
sis. ALV
0
22631
D-Link DES-1008D/E 8-porttinen 10/100Base-TX Desktop Ethernet-kytkin - Ulkoinen virtalähde
D-LINK DES-1008D/E EAN 790069217715

8 kpl 10100Mt TP porttia. Automaattinen nopeudenvalinta. SOHO kytkin koko. Ulkoinen virransyöttö sisältyy.
18,80 €
sis. ALV
0
163614
5-Port Gigabit Easy Desktop Switch
D-LINK GO-SW-5G/E EAN 790069365676

D-Link GO-SW-5G - Kytkin - hallitsematon - 5 x 101001000 - työpöytä
19,10 €
sis. ALV
0
13447
D-link DGS-1005D 5 -port 10/100/1000Base-T Gigabit Copper Switch (Desktop Size)
D-LINK DGS-1005D/E EAN 790069252686

DGS-1005D GigaExpress on edullinen ei-hallittava viisi porttinen 101001000Base-T kytkin pienille työryhmille, kotikäyttäjille ja SOHO yrityksille jotka vaativat verkoltaan poikkeuksellisen suurta tehoa. Kytkin on...
21,50 €
sis. ALV
0
13446
D-Link DGS-1008D switch 8x10/100/1000 Mbps
D-LINK DGS-1008D/E EAN 790069252747

D-Link DGS-1008DE 8-Porttinen 101001000Base-T Deskltop Ethernet-kytkin, ei-hallittava. Virransäästö toiminto. Äänetön & ulkoinen virtalähde.DGS-1008D on tehokas 101001000Mbps Gigabit Ethernet Kytkin...
22,10 €
sis. ALV
0
163615
D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-porttia 10/100/1000Mbps, valkoinen
D-LINK GO-SW-8G/E EAN 790069365690

D-Link GO-SW-8G - Kytkin - hallitsematon - 8 x 101001000 - työpöytäKestävä kytkin, jossa korkea suorituskyky D-Linkin Green teknologian ansiosta. Selkeät LED-lamput ilmaisevat porttien statusta.Mitat LxSxK...
24,60 €
sis. ALV
0
225396
4-Port USB 2.0 Hub
D-LINK DUB-H4/E EAN 0790069243905

D-Link USB 2.0 Hubi 4 porttia, jopa 480Mbps4-porttinen USB keskitin. Neljä USB A-porttia ja yksi USB B-portti. Plug&Play. Virtasovitin mukana.
24,70 €
sis. ALV
0
86958
D-LINK 8-PORT 10/100 DESKTOP SWITCH
D-LINK DES-108/E EAN 790069368202

D-LINK 8-PORT 10100 DESKTOP SWITCH
25,30 €
sis. ALV
0
64061
ADSL2+ Ethernet Modem Annex B
D-LINK DSL-321B/EU EAN 0790069309328

ADSL2 Ethernet Modem Annex B 1 x 10100Mbps Fast Ethernet LAN Standard 802.3 10100 speed 100 Mbps RJ-45, RJ-11
26,70 €
sis. ALV
0
22408
D-Link USB 2.0 10/100Mbps Ethernet-adapteri
D-LINK DUB-E100 EAN 790069245954

USB 2.0 Fast Ethernet verkkosovitin Windows-pohjaisille tietokoneille. Toimii USB 2.0 standardin mukaan, joka mahdollistaa 10100Mbps verkkoliikennöintinopeuden USB 2.0-liitännän kautta. Helppo vaihtoehto verkottua kun koneessa ei ole...
28,70 €
sis. ALV
0
86985
D-LINK 5-PORT 10/100/1000 GIGABIT
D-LINK DGS-105/E EAN 790069368226

D-LINK 5-PORT 101001000 GIGABIT
28,80 €
sis. ALV
0
163871
1-PORT GIGABIT POE INJECTOR
D-LINK DPE-101GI EAN 0790069341335

1-porttinen Gigabit PoE Injector, 2x 101001000 Mbps TP, Half-Full-Duplex, IEEE 802.33u3ab yhteensopiva, enintään 19,2 wattia lähtöteho, 48V DC virtalähdettä nastat 4, 5, 7, 8
30,90 €
sis. ALV
0
38204
DLINK 7port USB Hub 480Mbps PC MAC, 7xUSB2.0
D-LINK DUB-H7/E EAN 0790069252389

DLINK 7xUSB2.0 7port USBHub 480Mbps PC MACSpeed 480 Mbit sec port number. 7 Stackable No Gehuseform Desktop Uplink Port No
31,20 €
sis. ALV
0
86984
D-LINK 8-PORT 10/100/1000 GIGABIT
D-LINK DGS-108/E EAN 790069368240

Erittäin laadukas D-Link verkkokytkin.D-LINK 8-PORT 101001000 GIGABIT
34,00 €
sis. ALV
0
59627
D-Link DES-1016D 16port switch 16x10/100 Mbps, int nätdel
D-LINK DES-1016D/E EAN 0790069221279

16 Port 10100Mbps Desktop Switch
35,80 €
sis. ALV
0
22029
D-Link mini-GBIC MiniTransceiver Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
D-LINK DEM-311GT EAN 790069248153

1-porttinen multi mode 1000Base-SX Mini GBIC Gigabit Ethernet moduuli 550m max.D-Link DEM-311GT 1000Base-SX SFP LC. Fiber type 50um 500 m or 62.5um 220 m multi-mode fiber 850 nmD-Linkin SFP Gigabit Interface mini GBIC -muuntimet ovat...
35,90 €
sis. ALV
0
261752
Net Switch 1000T 8P D-Link DGS-1100-08 SmartManaged
D-LINK DGS-1100-08/E EAN 0790069372957

8x 1000Base-T • Erityistä tuuletinta
36,60 €
sis. ALV
0
225444
2-PORT USB KVM AUDIO SWITCH
D-LINK DKVM-222 EAN 0790069405334

1x VGA DB-15, 2x USB A-Port, 1x 3,5mm Stereo Buchse, 1x Fernbedienungs-Taste, PCs 2x VGA DB-15, 2x USB Typ A Stecker, 2x 3,5mm Stereo Klinke, Hot-Plug von USB Computern ohne Kaltstart, Unterst
38,10 €
sis. ALV
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 23.11.2018
0
261779
Net WLAN PCI-Express D-Link DWA-582 AC1200 Dual Band (1000)
D-LINK DWA-582 EAN 0790069410567

Wireless AC1200 PCI Express –sovitin yhdistää tietokoneen nopeaan langattomaan verkkoon. Yhdistämällä sovitin Wireless AC –reitittimeen voi maksimoida langattoman suorituskyvyn ja saada...
39,00 €
sis. ALV
0
164119
D-Link DWR-116 Langaton 4G LTE/3G Dual Band reititin, jossa on 4-porttinen verkkokytkin, 10/100Mbps LAN/WLAN, NAT ja SPI palomuuri, musta
D-LINK DWR-116/E EAN 790069391538

D-Linkin DWR-116 reitittimellä luot 4G-yhteydestä langattoman lähiverkon minne tahansa. Ainut, mitä tarvitset on USB-modeemi, jossa on 4G SIM-kortti. Voit liittää langattomia tai langallisia laitteita...
41,00 €
sis. ALV
0
63821
RangeBooster PCIe 108Mbps Wless Card
D-LINK DWA-556 EAN 790069300349

D-Link DWA-556 Wireless N PCI Express Desktop Adapter. Compatible with IEEE 802.111bgn Standards, High performance antenna design. Supports EEE 802.1x and WPA2,WPA & Legacy WEP. Drivers for Windows 2000, XP, Vista 32bit
46,60 €
sis. ALV
0
23912
D-LINK 24-PORT 10/100 DESKTOP SWITCH
D-LINK DES-1024D/E EAN 790069246111

24-porttinen pöytämallinen työryhmäkytkin.DES-1024D on ei hallittava 10100Mbps kytkin työryhmille jotka vaativat suorituskykyä ja joustavuutta. DES-1024D on helppo asentaa ja ylläpitää ja tarjoaa toimintavarman ympäristön kotiin tai...
47,80 €
sis. ALV
0
225484
DHP-601AV/E POWERLINE AV2
D-LINK DHP-601AV/E EAN 0790069394287

DHP-601AVE POWERLINE AV2 1000 GIGABIT STARTER KITD-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit DHP-601AV - Silta - GigE, HomePlug AV HPAV 2.0, IEEE 1901 - seinäpistorasiaan kytkettävä pakkaus sisältää 2
56,20 €
sis. ALV
0
261667
D-LINK 16-Port Gigabit Easy Desktop Switch
D-LINK GO-SW-16G/E EAN 0790069396618

D-Link 16-porttinen Gigabit Easy Desktop Switch kytkin, 16-porttia, 101001000Mbps, mustaD-Link GO-SW-16G - Kytkin - hallitsematon - 16 x 101001000 - työpöytäSuorituskyvyltään korkeatasoinen ja kestävä...
56,90 €
sis. ALV
0
225483
AC1900 DUALBAND USB 3.0 ADAPTE
D-LINK DWA-192 EAN 0790069417887

D-link DWA-192 - Wireless USB 3.0 network adapter with support for 802.11ac, 2,45GHz, 3 built-in antennas, greyblackWireless USB 3.0 network adapter shaped as an orb and is connected to your computer with the USB 3.0 Type Micro-B cable....
58,30 €
sis. ALV
0
50907
16-port 10/100 EasySmart Switch
D-LINK DES-1100-16 EAN 790069338915

D-Link DES 1100 - Kytkin - hallitsematon - 16 x 10100 - työpöytä
62,50 €
sis. ALV
0
1261596
4G LTE USB Adapter- LTE Frequency bands
D-LINK DWM-222 EAN 0790069423789

4G LTE USB Adapter- LTE Frequency bands
65,00 €
sis. ALV
0
144501
D-Link (DSL-2750B) Wireless N ADSL2+ Modem Router, modeemireititin, 4-porttia 10/100Mbps kytkin, 300Mbps 802.11b/g/n, USB, musta
D-LINK DSL-2750B/E EAN 0790069377488

DSL-2750B - ADSL22 modeemireititin on monipuolinen ja suorituskykyinen etäreititin kotiin ja pientoimistoon.Ominaisuudet- ADSL2ADSL2-modeemi Annex M - Liitännät 4 x RJ45 10100, 1 x RJ11 WAN, 1 x USB 2.0- 2 sisäistä MIMO-antennia-...
65,40 €
sis. ALV
0
225482
MYDLINK CONNECTED HOME HUB
D-LINK DCH-G020 EAN 0790069413841

D-Link DCH-G020 - mydlink Connected Home Hub, 802.11bgn 2,4GHz, 2xRJ45 10100Mbps, 1xUSB 2.0, valkoinenD-Link Connected Home Hub toimii yhdysväylänä mydlink Home Z-Wave sekä WiFi laitteiden ja älypuhelimen tai...
66,70 €
sis. ALV
0
77304
D-Link DCS-932L, langaton verkkokamera valvontaan, mydlink, 1/5" CMOS, IR 5m, MJPEG, JPEG, 802.11n, valkoinen
D-LINK DCS-932L/E EAN 790069355349

D-Link langaton verkkokamera valvontaan, mydlink, 15" CMOS, IR 5m, MJPEG, JPEG, 802.11n, valkoinenDCS-932L on monipuolinen valvontaratkaisu kotiin tai pieneen konttoriin. Kamera lähettää korkealaatuista kuvaa ja...
69,90 €
sis. ALV
0
261775
Net Switch 1000T 24P D-LINK GO-SW-24G/E
D-LINK GO-SW-24G/E EAN 0790069396625

70,40 €
sis. ALV
0
225495
WRLS N POE OUTDOOR ACCESS POIN
D-LINK DAP-3320 EAN 0790069418259

D-Link DAP-3320 - Langaton PoE tukiasema ulkokäyttöön, 802.11bgn, valkoinenDAP-3320 langaton tukiasema on tehty, jotta langaton yhteys ulkona esim. kouluympäristöissä on mahdollista. Kiitos sen 10100BaseT...
71,30 €
sis. ALV
0
261643
72,00 €
sis. ALV
0
59625
D-Link DGS-1008P switch 8x10/100/1000 Mbps, POE
D-LINK DGS-1008P/E EAN 0790069344176

DGS-1008P, 8 x 101001000 Mbps, 16 Gbps
73,10 €
sis. ALV
0
157481
D-Link DWR-730 HSPA+ 21 Mbps Mobile Router 3G-WLAN-reititin, akkukäyttöinen, musta/hopea
D-LINK DWR-730/E EAN 0790069377020

DWR-730 HSPA Mobile Router mahdollistaa mobiilin Internet-yhteyden kaikialla maailmassa, missä on 3G-yhteys sekä yhetyden jakamisen muiden käyttäjien kanssa. Kun asetat siihen SIM-kortin, voit jakaa 3G-yhteyden turvallisessa...
74,70 €
sis. ALV
0
174528
D-Link AC1200 Dual Band Tukiasema, 802.11a/b/g/n/ac, 1xRJ45, kensington, valkonen
D-LINK DAP-1665 EAN 790069406539

Langaton tukiasema D-Linkiltä, joka on suunniteltu pieniin ja keskikokoisiin toimistoihin tarjoamaan turvallisen ja helppokäyttöisen langattoman verkon, joka suoriutuu myös uudesta 80.11ac standardista. Laite toimii niin 2,4 kuin 5GHz...
74,90 €
sis. ALV
0
Yhteensä 103 tuotetta.
< edellinen123
?>