• Jatka kassalle
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 49 tuotetta.
Yhteensä 49 tuotetta.
< edellinen12
999851
HP IEC C13-IEC C14 AC POWER CABLE 2Meter, 10A

HP C14 to C13 10a 250V, 2 meter cable.
8,60 €
sis. ALV
0
232441
8GB MEMORY KIT DDR3-1600 RDIMM
Hewlett Packard Enterprise 690802-B21 EAN 4948382920027

DUAL RANK X4 PC3-12800R
41,60 €
sis. ALV
0
1291747
HPE ProCurve 1420-8G Switch
Hewlett Packard Enterprise JH329A#ABB EAN 889296966456

HPE ProCurve 1420-8G Switch
49,20 €
sis. ALV
0
229994
300GB HPL SAS HDD 2.5in SFF
Hewlett Packard Enterprise 507127-B21 EAN 4948382611710

300GB 6G SAS 10K rpm SFF Dual Port Hot Plug Enterprise 3yr Warranty HDD 2.5
86,10 €
sis. ALV
0
1046382
Dual-rotor Fan Assembly, HP Fan for PROLIANT DL360p Gen8 667882-001
Hewlett Packard Enterprise 667882-001 EAN 5711045442537

OEM osanumero 732136-001, 654752-001, 697183-001, 822531-001
93,00 €
sis. ALV
0
1262017
HPE 1420 5G POE+ (32W) SWITCH
Hewlett Packard Enterprise HEW#JH328A EAN 0889296966234

HPE 1420 5G POE 32W SWITCH IN
99,70 €
sis. ALV
0
232155
HP 16GB 2RX4 PC3L-10600R-9 KIT
Hewlett Packard Enterprise 647901-B21 EAN 0886111439478

GEN8 HP 16GB 1x16GB Dual Rank x4 PC3L-10600R DDR3-1333 Registered CAS-9 Low Voltage Memory Kit
104,10 €
sis. ALV
0
232160
HP 450GB 6G SAS 10K 2.5IN SFF
Hewlett Packard Enterprise 652572-B21 EAN 4948382819963

HPL ENT 3YR GEN8HP 652572-B21 2.5 "SAS kiintolevy, 450GB , 6GB s 10K rpm
138,40 €
sis. ALV
0
232245
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M
Hewlett Packard Enterprise Hew#JD095C EAN 0886112818586

HP X240 10G SFP to SFP 0.65m Direct Attach Copper Cable
152,20 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 19.10.2018
2088843
8 GB DDR4-2400 SoDIMM
Hewlett Packard Enterprise Z9H56AT EAN 5704174104902

New Retail
161,00 €
sis. ALV
0
1531889
HPE 1TB 6G SATA 7.2K LFF MDL SC HDD
Hewlett Packard Enterprise 861691-B21 EAN 0190017063652

HPE Midline - Kiintolevyasema - 1 Tt - hot-swap - 3.5" LFF - SATA 6Gbs - 7200 kierrostamin - sekä HP SmartDrive -kelkka
165,00 €
sis. ALV
0
232243
HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2M
Hewlett Packard Enterprise Hew#JD096C EAN 0886112818593

HP X240 10G SFP to SFP 1.2m Direct Attach Copper Cable
175,80 €
sis. ALV
0
473425
176,80 €
sis. ALV
0
234309
HP MSR 4G 5W ANTENNA
Hewlett Packard Enterprise Hew#JG669A EAN 0887758235881

HP MSR 4G 5W TNC Antenna
208,10 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 18.10.2018
1775715
HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
Hewlett Packard Enterprise 865408-B21 EAN 0190017072661

HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
210,30 €
sis. ALV
0
232242
HP X240 10G SFP+ SFP+ 3M
Hewlett Packard Enterprise Hew#JD097C EAN 0886112818609

HP X240 10G SFP to SFP 3m Direct Attach Copper Cable
238,80 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 22.10.2018
1690709
HPE 4TB SATA 6G 7.2K LFF SC DS HDD
Hewlett Packard Enterprise 872491-B21 EAN 4549821073528

HPE Midline - Kiintolevyasema - 4 Tt - hot-swap - 3.5 LFF - SATA 6Gbs - 7200 kierrostamin - sekä HPE SmartDrive carrier
329,90 €
sis. ALV
0
232246
HP X240 10G SFP+ 7M DAC CABLE
Hewlett Packard Enterprise Hew#JC784C EAN 0886112930325

HP X240 10G SFP SFP 7m Direct Attach Copper Cable
331,40 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 23.10.2018
238688
1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
Hewlett Packard Enterprise Hew#J9142B EAN 0884420143369

1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC 1 LC 1000BASE-BX10 port IEEE 802.3ah Type 1000BASE-BX10-D, Duplex full only Type Single-mode fiber optic, complying with ITU-T G.652 HPE - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-BX-D...
347,90 €
sis. ALV
0
1775723
HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit
Hewlett Packard Enterprise 835955-B21 EAN 0889894339263

HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit
361,30 €
sis. ALV
0
237064
HP 1.2TB 12G SAS 10K 2.5IN SC
Hewlett Packard Enterprise 781518-B21 EAN 0888793311509

HPE Enterprise - Kiintolevyasema - 1.2 Tt - hot-swap - 2.5" SFF - SAS 12Gbs - 10000 kierrostamin - sekä HP SmartDrive -kelkka
394,40 €
sis. ALV
0
237398
HP 6TB 12G SAS 7.2K 3.5IN 512E
Hewlett Packard Enterprise 793671-B21 EAN 0888793748879

HPE Performance - Kiintolevyasema - 6 Tt - hot-swap - 3.5" LFF - SAS 12Gbs - 7200 kierrostamin - sekä HP SmartDrive -kelkkaHP SATA -asemat on suunniteltu luotettaviksi massatallennuslaitteiksi, joita nykyiset peruspalvelimet...
421,40 €
sis. ALV
0
232618
10GB 2-PORT 560SFP+ ETHERNET
Hewlett Packard Enterprise 665249-B21 EAN 4948382857347

HP 560SFP - Verkkoadapteri - PCI Express 2.0 x8 - 10Gb Ethernet x 2 malleihin ProLiant DL360p Gen8, DL560 Gen9, ML110 Gen9, ML350p Gen8, XL170r Gen9, XL190r Gen9
439,10 €
sis. ALV
0
232465
ETHERNET 10GB 2-PORT 530SFP AD
Hewlett Packard Enterprise 652503-B21 EAN 4948382819796

HP 530SFP - Verkkoadapteri - PCI Express 3.0 x8 matala profiili - 10Gb Ethernet x 2 malleihin ProLiant DL360p Gen8, DL380 Gen9, DL560 Gen9, ML350p Gen8, XL170r Gen9, XL190r Gen9
483,70 €
sis. ALV
0
237396
511,00 €
sis. ALV
0
473379
517,20 €
sis. ALV
0
473378
HP 2TB 6GB SATA 7.2k 2.5i 512e SC HDD
Hewlett Packard Enterprise 765455-B21 EAN 4514953720459

HPE Midline - Kiintolevyasema - 2 Tt - hot-swap - 2.5 SFF - SATA 6Gbs - 7200 kierrostamin - sekä HP SmartDrive -kelkkaP SATA -asemat on suunniteltu luotettaviksi massatallennuslaitteiksi, joita nykyiset peruspalvelimet ja ulkoiset...
535,00 €
sis. ALV
0
234430
539,30 €
sis. ALV
0
237919
HP 225 INSTANT 802.11AC (WW)
Hewlett Packard Enterprise Hew#JL190A EAN 0889296882862

HPE 225 Instant WW - Langattoman verkon liityntäpiste - 802.11abgnac - Kaksoistaajuus
609,00 €
sis. ALV
0
232867
HP LTO-6 Ultrium 20x
Hewlett Packard Enterprise C7976AN EAN 4948382971746

HPE Ultrium RW Custom Labeled Data Cartridge - 20 x LTO Ultrium 6 6.25 Tt - nimilapullinen - purppuranpunainen malleihin StoreEver MSL2024, MSL4048, MSL8096; StoreEver 18 G2
662,00 €
sis. ALV
0
237449
HP 24P 10/100/1000BASE-T V3
Hewlett Packard Enterprise Hew#J9987A EAN 0888182604250

HPE - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet x 24 malleihin Aruba 5406R zl2, 5406R-44G-PoE2SFP v2, 5406R-44G-PoE4SFP v2, 5406R-8XGT8SFP v2
918,00 €
sis. ALV
0
1771127
HPE DL360 Gen10 Xeon-S 4114 Kit
Hewlett Packard Enterprise 860657-B21 EAN 0190017061054

Intel Xeon Silver 4114 - 2.2 GHz - 10-ytiminen - 20 säiettä - 13.75 MB cache - LGA3647 Socket malleihin ProLiant DL360 Gen10
1080,00 €
sis. ALV
0
1242622
HPE ProLiant DL80 Gen9 E5-2603v4 6-Core (1.70GHz 15MB) 1x8GB 8xHotPlug 3.5in LFF Dynamic Smart Array B140i No Optical 550W TOP VALUE
Hewlett Packard Enterprise 840625-425 EAN 4514953969582

HPE ProLiant DL80 Gen9 - Palvelin - telineasennettava - 2U - 2-teinen - 1 x Xeon E5-2603V4 1.7 GHz - RAM 8 GB - SATA - pikavaihto 3.5 - ei kiintolevyä - G200eH2 - GigE - monitori ei ole - Top Value
1417,10 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 19.11.2018
237459
HP 24P 10/100/1000BASE-T POE+
Hewlett Packard Enterprise Hew#J9986A EAN 0888182604243

HPE - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet PoE x 24 malleihin Aruba 5406R zl2, 5406R-44G-PoE2SFP v2, 5406R-44G-PoE4SFP v2, 5406R-8XGT8SFP v2
1452,80 €
sis. ALV
0
237465
HP 8P 1G/10GBE SFP+ V3
Hewlett Packard Enterprise Hew#J9993A EAN 0888182604311

HPE - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet 10 Gigabit SFP x 8 malleihin Aruba 5406R zl2, 5406R-44G-PoE2SFP v2, 5406R-44G-PoE4SFP v2, 5406R-8XGT8SFP v2
1602,10 €
sis. ALV
0
237460
HP 20P POE+ / 4P SFP+ V3
Hewlett Packard Enterprise Hew#J9990A EAN 0888182604281

HPE - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet PoE x 20 Gigabit Ethernet 10 Gigabit SFP x 4 malleihin Aruba 5406R 44GT PoE 4SFP No PSU v3 zl2, 5412R 92GT PoE 4SFP No PSU v3 zl2
1803,20 €
sis. ALV
0
1264453
MSR954 SERIAL DUAL4G (WW) RTR
Hewlett Packard Enterprise HEW#JH373A EAN 889894242549

The HPE MSR95x Router Series delivers high-performance, small branch routing in a single, cost-optimized form factor. Featuring integrated routing, switching, wireless, security, and voice with no additional licensing, boost your...
1937,50 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 13.11.2018
1242620
HPE ProLiant DL160 Gen9 E5-2620v4 8-Core (2.10GHz 20MB) 1x16GB 8xHot Plug 2.5in SFF H240 SAS Smart HBA No Optical 2x900W TOP VALUE
Hewlett Packard Enterprise 860103-425 EAN 4549821009886

HPE ProLiant DL160 Gen9 - Palvelin - telineasennettava - 1U - 2-teinen - 1 x Xeon E5-2620V4 2.1 GHz - RAM 16 GB - SAS - pikavaihto 2.5 - ei kiintolevyä - G200eH2 - GigE - monitori ei ole - Top Value
1989,40 €
sis. ALV
0
237930
BL460C GEN9 E5-2620V3 2.4GH6C
Hewlett Packard Enterprise Hew#N1W94A EAN 0889296907695

HPE ProLiant BL460c Gen9 - Palvelin - blade - 2-teinen - 1 x Xeon E5-2620V3 2.4 GHz - RAM 32 Gt - SAS - pikavaihto 2.5" - ei kiintolevyä - G200eH - monitori ei ole - Top Value
2406,00 €
sis. ALV
0
232128
HP 642 1075MM SHOCK
Hewlett Packard Enterprise Hew#BW904A EAN 4948382835963

HPE 600mm x 1075mm Enterprise Shock Rack - Teline - musta - 42U malleihin StoreOnce 3100, 35XX; HPE 3PAR StoreServ 7440c 2-node, StoreServ 7450c 4-node
3204,90 €
sis. ALV
0
Rajoitettu saatavuus
Ei saatavilla

Arvioitu toimittajalla seuraava erä: 19.11.2018
?>