• Jatka kassalle
/products/t/269/Verkkokonvertterit
Järjestä: Nimi Hinta
Näytä tulokset: KuvatLista
Yhteensä 8 tuotetta.
Yhteensä 8 tuotetta.
< edellinenseuraava >
 790069241826
92461
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
DMC-300SC/E EAN 790069241826

Muuntaa kuitu SC multimode TPksi ja päinvastoin.Mitat LxSxK 88x120x25mm.
88,80 €
sis. ALV
0
5 - 6 ark.pv
 767035123424
166874
Allied Mediamuunnin, 100TX - 100FX, MM/2Km/1310nm, SC-liitin
ALLIED TELESIS AT-MC102XL-20 EAN 767035123424

Mediamuunnin kuidun muuntamiseen TPksi tai päin vastoin.Mitat LxSxK 105x95x25mm.
95,80 €
sis. ALV
0
2 - 5 ark.pv
 767035191829
166903
Allied Ethernetjatke, VDSL/ koax 50/75ohm - 10/100TX
ALLIED TELESIS AT-MC606-60 EAN 767035191829

AT-MC606 on VDLS koaksiaalinen ethernetjatke, jonka tiedonsiirtokapasiteetti on 100Mbps 200 m ja 30Mbps2km. Voit käyttää AT-MC606 Ethernet-jatketta vaihtaaksesi vanhempia analogisia valvontakameroita digitaalisiksi vaihtamatta vanhoja...
113,70 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 790069241864
166923
D-Link mediamuunnin - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
DMC-515SC/E EAN 790069241864

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TPksi tai päinvastoin. Mitat LxSxK 88x120x25mm.
207,00 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 0790069242021
166918
D-Link mediamuunnin, 1000Base-SX, 1000Base-T
D-LINK DMC-700SC/E EAN 0790069242021

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TPksi tai päinvastoin. Mitat LxSxK 88x120x25mm.
232,20 €
sis. ALV
0
2 - 5 ark.pv
 0790069258503
166922
D-Link,19" asennettu kotelo 16 mediamuunnin moduulia, 2U, musta
D-LINK DMC-1000 EAN 0790069258503

MitatLxSxK 415x390x89mm.
490,80 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 4714069719303
92488
Volktek, kotelo 12 mediamuuntimelle
NXF-719 EAN 4714069719303

Moduuleista koottu kotelo Volktek mediamuuntimille. 230V virransyöttö. 3 tuuletinta takana. Tuulettimet voi vaihtaa. Voidaan varustaa lisävirtalähteellä. Irroitettava tuuletinpaneeli takapuolella.
525,30 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
 704118096060
168456
Promise SANLink 2 - 8G Fibre Channel to Thunderbolt - incl cable
Promise Technology F29SANL220M0001 EAN 704118096060

Liitä Thunderboltilla varustettu tietokone helposti SANLink2 mediamuuntimeen. SANLink2 mahdollistaa kaiken tyyppisten tietokoneiden liittämisen SAN-verkkoon, jos tietokoneessa on Thunderbolt tai Thunderbolt 2 portti.MitatLxSxK 92x163x43mm.
1063,90 €
sis. ALV
0
3 - 7 ark.pv
Yhteensä 8 tuotetta.
< edellinenseuraava >