Verkko

2564 tuotetta

Verkkotuotteistamme löydät kaikki reitittimet, kytkimet ja palomuurit sekä sähköverkkosovittimet. Meiltä löytyy myös 4G reitittimet,  ADSL ja VDSL modeemit.  Valikoistamme löytyy verkkokortit langalliseen ja langattomaan verkkoon.

Kaapeleista löydät verkkotuotteisiin liittyävät kaapelit sekä kaapelointiratkaisut kotiin, toimistoon ja julkisiin tiloihin. 

Verkko

Uusia tuotteita

3194290
PLANET GS-4210-24T4S 24x10/100/1000 + 4xSFP Switch Web-smart/SNMP
PLANET TECHNOLOGY GS-4210-24T4S

PLANET GS-4210-24T4S on hallittava 28-porttinen101001000 19"-räkkiasennettava Gigabit kytkinneljällä 1001000 SFP-modulipaikalla.Tekniset tiedot• 24x 101001000BASE-T Gigabit RJ45• 4x 1001000BASE-X...
€ 289.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
1905857
Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2m
Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2 m

Kuitukaapeli SCSCSM 9125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2m
€ 14.90
sis. ALV
3 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
0
92496
ASDL jakaja, sopii: ADSL/ADSL 2+, modeemi/reititin
SPLITTER EAN 7340004614968

Ruotsalainen puhelinkosketin, bei toimi Suomessa.b
€ 14.90
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2164838
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli...
UBIQUITI UF-MM-1G EAN 0810354485947

Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, LC Multi-Mode, korkeintaan 550 m, 850 nm RXTX, 1,25 Gbps, SFP, 2 kpl pakkausKoko tai muotoVaihtomoduuliLaitteen tyyppiSFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuliPakattu määrä2...
€ 23.00
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
502661
Multi-Tech MultiModemZPX 56k PCI Express Data/Fax/Voice
MULTI-TECH SYSTEMS MT9234ZPX-PCIE

Multi-Tech MT9234ZPX-PCIE on tietokoneen PCI Express-väyläänkytkettävä sisäinen 56k V.92 fax-modeemi voice-ominaisuuksilla. MT9234ZPX-PCIE on monipuolinen modeemikaikkiin tietoliikenne- ja...
€ 147.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
3006186
ZYXEL NWD6602 AC1200 Nano USB Adapter
ZYXEL NWD6602-EU0101F EAN 4718937616435

Zyxel NWD6602 - Verkkosovitin - USB 2.0 - 802.11ac
€ 31.50
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
3053371
ZyXEL XGS1250-12 Network Switch
ZYXEL XGS1250-12-ZZ0101F EAN 4718937614271

LiitettävyysAsennettujen SFP moduulien määrä1Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-porttien tyyppi10G Ethernet 100100010000Basic kytkentä RJ-45 Ethernet-porttien määrä11VirtaliitinDC-tulo...
€ 282.60
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
2369516
ASUS Wireless PCI-E card 802.11n, 300Mbps
90-IG1U003M00-0PA0

ASUS PCE-N15, langaton verkkokortti, 802.11bgn, PCI-E, 2,4GHz, 300 Mbps, kaksi antenniaKahdella antennilla varustetulla verkkokortilla voit yhdistää pöytäkoneen langattomaan lähiverkkoon jopa 300 Mbps...
€ 27.20
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2683814
AOPEN INTEL WLAN 2x2 AC+BT 8265.NGWMG.NV m.2
AOPEN 54.03017.0110

Intel Dual Band Wireless-Ac 8265 wBluetooth 8265.NGWMG
€ 19.10
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 arkipäiviä
0
2924939
NIC/Eth Ntwk Adapt E810-XXVDA4 Retail
INTEL E810XXVDA4BLK EAN 5032037172271

NICEth Ntwk Adapt E810-XXVDA4 Retail, PCI Express 4.0 x16, PCIe 3.0, PCIe 4.0
€ 787.90
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 arkipäiviä
0
226703
CISCO 5520 WIRELESS CONTROLLER
CISCO AIR-CT5520-K9 EAN 0882658811333

Cisco 5520 Wireless ControllerVerkoston hallintalaite10 GigE1UOppilatoksille ja muille laitoksille, joissa tarvitaan langattomien verkkojen hallintaan järeää laitetta.
€ 15189.20
sis. ALV
Arvioitu: 12 - 30 arkipäiviä
0
2216895
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 1 m
DELTACO LCLC-1S-SI EAN 7333048036155

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9125, 1 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset...
€ 18.40
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2952140
TNC-RP Male - SMA-RP Female adapteri
Arronna Telecom Co. ADA-TNCRP-SMARPF

Arronna ADA-NF-SMARPF on sovitinkappale N Femaleja SMA-RP Female liittimillä.Liittimet• TNC-RP Male Female pin• SMA-RP Female Male pin
€ 12.30
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
14807
CityNetek CN-211N HomePNA USB-adapter
CITY-NET TECHNOLOGY CN-211N EAN 6418312100280

HomePNA USB-sovitin kannettaviin ja pöytätietokoneisiin. Windows Xp -ajurit. Ei saatavilla Vistalle.Ajurituki- Windows 9x2kXP, Linux ja MAC.
€ 7.40
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
3116142
ARLO GEN5 ADD-ON CAMERA BLK V2
VMC5040B-200EUS EAN 0193108142557

TuotekuvausArlo Ultra Add On 4k UHD Security Camera VMC5040 - verkkovalvontakameraLaitteen tyyppiVerkkovalvontakamera - kiinteäLiitäntäteknologiaLangatonKameraVäri - Päivä&Yö
€ 374.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
145750
Merlin 3G/HSDPA 1.8M PCMCIA
NOVATEL WIRELESS Merlin U740

DimensionsLength 120.6 mm 4.75"Width 54 mm 2.13"Depth 5 mm 0.2"Weight 49 g 1.7 ozExternal Antennaoptional accessory Connector on PC Card Hirose MS-151PowerVoltage 3.3v nominalTransmit max 1000 mAIdle max 150 mASystem...
€ 12.30
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
92665
€ 52.60
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 arkipäiviä
0
2804709
Powerline 1300mb TP-Link TL-WPA8631P KIT
TP-LINK TL-WPA8631P KIT EAN 6935364052539

TP-Link TL-WPA8631P KIT - Powerline Wi-Fi Kit - silta - GigE, HomePlug AV HPAV, HomePlug AV HPAV 2.0, IEEE 1901 - 802.11abgnac - Dual Band - seinäpistorasiaan kytkettävä
€ 127.80
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 8 arkipäiviä
0
2021589
King Pigeon K5s GSM/Ethernet Communicator PSTN CID to SMS/GPRS/Ethernet
KING PIGEON Kin#K5s

KingPigeon K5S is special for converting the PSTN Ademco Contact ID Control panel to SMS alert and SIA IP over EthernetGPRS network. It support GSM3G4G LTE Modular system, it is best choice for traditional CID PSTN...
€ 168.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0
1273495
TP-LINK USB 2.0 -verkkosovitin, 100Mbps, 1xRJ45 naaras, 1xUSB uros
TP-LINK TP-#UE200 EAN 6935364094614

TP-Link UE200 - Verkkoadapteri - USB 2.0 - 10100 Ethernet 
€ 15.50
sis. ALV
4 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
0
1700891
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE
Hewlett Packard Enterprise RP001226862 EAN 5711783681502

Refurbished
€ 74.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 arkipäiviä
0