Verkko

Verkko

Uusia tuotteita

2924939
NIC/Eth Ntwk Adapt E810-XXVDA4 Retail
INTEL E810XXVDA4BLK EAN 5032037172271

NICEth Ntwk Adapt E810-XXVDA4 Retail, PCI Express 4.0 x16, PCIe 3.0, PCIe 4.0
€ 733.30
sis. ALV
Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
0
2385482
HP Jetdirect 3100w BLE/NFC/Wireless Accy
HP HP#3JN69A EAN 0192545545112

Paranna yrityksen mobiilituottavuutta ja ota valituille HP LaserJet ja PageWide Enterprise -monitoimilaitteille ja -tulostimille käyttöön turvallinen ja luotettava mobiilitulostaminen ja verkkovierailu.Saumaton...
€ 57.70
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
2899070
Outdoor Magnetic Charge Cable Black
VMA5601C-100PES EAN 193108140027

Outdoor Magnetic Charge Cable BlackArlo -sertifioidut lisävarusteet  Magneettinen latauskaapeli sopii ulkokäyttöön, yhteensopiva vain langattomien Arlo Ultra-, Pro3- ja Floodlight-valvontakameroiden kanssa,
€ 49.50
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2921616
Zyxel GS1900-24HP v2, 24-port 2 SFP GbE L2 Smart Switch, Rackmount, 170...
ZYXEL GS190024HPV2-EU0101F EAN 4718937609505

Zyxel GS1900-24HP V2 Zyxel GS1900-24HPv2 - Kytkin - Älykäs - 24 x 101001000 PoE 2 x 101001000 - telineeseen asennettava, seinälle asennettava - PoE 170 W
€ 277.70
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 03.05.2021
0
2875727
Ubiquiti airMAX GigaBeam Long-Range 60/5 GHz Radio
UBIQUITI UBI#GBE-LR EAN 810010070203

Lähiverkko1x 1000Base-T PoE PDLangaton5 GHz, 60 GHzSiirtonopeus450Mbps 5GHz, 1000Mbps 60GHzAntennit1x ulkoinenliitännätWLAN-hallinnan käyttöoikeusTehon kulutus11 W...
€ 218.50
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
1211247
SC/SC/SM 9/125 OS1 1m Duplex-kuitukaapeli LSZH UPC/UPC
Datolink Ltd PCSUSU2SM-01

DatoLink PCSUSU2SM-01 on laadukas 1m yksimuotovalokuitulaitekaapeli kytkentätiloihin mediamuuntimien,reitittimien tai kytkimien kuituporttien välisiinyhteyksiin. Testattu QC duplex-valokaapeli onyksittäispakattu...
€ 16.90
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2987257
SONICWALL TZ270 SEC UPG PLUS ESS ED 2Y
DELL SONICWALL 02-SSC-6846 EAN 758479268468

SONICWALL TZ270 SEC UPG PLUS ESS ED 2Y Essential Edition turvalaiteSonicWALL Secure Upgrade Plus Program 2 vuoden vaihtoehtoUusin SonicWall TZ -sarja on ensimmäinen seuraavan sukupolven palomuuri NGFW, jossa on 10 tai 5 gigabitin...
€ 788.30
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 07.05.2021
0
1275373
G.SHDSL.bis ROUTER 8-WIRE 60/60Mbit/s
Pro#5240N

Proscend 6200-8WU on G.shdsl.bis-reititin symmetrisiin kuparipariyhteyksiin. G.Shdsl.bis-tekniikka tarjoaa kehittyneemmän modulaation myötä suurempia nopeuksia yhdelleparille sekä mahdollistaa useiden...
€ 368.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2880756
TP-LINK SafeStream Gigabit VPN Router
TP-LINK TL-R605 EAN 6935364089597

TuoteTuotenimikeTP-LINK SafeStream Gigabit Multi-WAN VPN Router 1x Gigabit WAN Port 3x Gigabit WANLAN Ports 1x Gigabit LAN PortKuvausTP-Link SafeStream TL-R605 - Reititin - 4-porttinen kytkin - GigEEAN-koodi6935364089597Valmistajan...
€ 59.50
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
2802738
TP-Link UE300C USB Type-C to RJ45 Gigabit Ethernet Network Adapter -...
TP-LINK TP-#UE300C EAN 6935364072599

TP-Link UE300C USB Type-C to RJ45 Gigabit Ethernet Network Adapter - Verkkosovitin - USB-C - Gigabit Ethernet
€ 21.00
sis. ALV
5 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
0
2103240
DELTACO UTP kytkentäpaneeli 24xRJ45, Cat6, 0,5U, 19", kaapelituki
DELTACO PAN-120 EAN 7340004688877

DELTACO UTP-kytkentäpaneeli, 24 x RJ45, Cat6, Krone-rimat, 0,5U, 19", metallia, kaapelituki, mustaMitat ilman kaapelitukea LxSxK 482 x 28,3 x 22 mm
€ 24.30
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
3022245
HUAWEI E6878-870 5G MODEM
HUAWEI 51071SQP EAN 6901443364404

Huawei 5G Mobile WiFi -reitittimellä käytät nopeaa mobiiliverkkoa missä ja milloin tahansa. Operaattorivapaa modeemi kulkee näppärästi mukanasi ja on aina käytettävissä silloin kun...
€ 299.00
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
226805
Cisco IP Phone 8865
CISCO CP-8865-K9= EAN 0882658845505

Cisco IP Phone 8865IP videopuhelinsekä digikamera, Bluetooth interfaceIEEE 802.11abgnac Wi-FiSIP, SDP5 linjaahiilenharmaaei palautusoikeuttaPakkauksen paino 1,66 Kg
€ 421.00
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
209237
WLAN N-lite 150M Adapter PCI 1T1R, fixed antenna, langaton verkkokortti PCI
TENDA TECHNOLOGY TEN#W311P EAN 6932849409178

Tenda W311P on 150M nopeuksinen PCI-väylään asennettava 802.11n WLAN-sovitin, joka sopii kaikkiin PCI- väylällä varustettuihin pöytäkoneisiin. Tekniset tiedot • WLAN...
€ 26.90
sis. ALV
2 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
0
503045
4ipnet WiFi Hotspot kit 802.11b/g/n HSG260+SDS200W+PRT100
4ipnet Inc HSG260-WTG

4ipnet HSG260-WTG on Hotspot-kitti, joka mahdollistaa langattomat vierailijapalvelut 30 yhtäaikaiselle käyttäjälle. Keskusyksikön lisäksi mukana toimitetaan langattomasti toimiva...
€ 446.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
3000962
D-Link 8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Light Switch
D-LINK DGS-108GL/E EAN 0790069458583

D-Link -kytkin 8 porttia gigabittiä - metallinen - kytkin - 1 GbpsD-Link DGS108 8Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch, blackThe DGS-108 8-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch offers an economical way for SOHO and small and medium...
€ 32.90
sis. ALV
1 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
0
3063634
Ezviz BC1 Duo Pack 1 Base Station + 2 Battery Cams
CS-BC1-B2 EAN 6941545603292

EZVIZ BC1 kamerapaketti varustettu tukiasemalla ja kahdella ladattavalla kameralla.EZVIZ BC1- kamera on varustettu isolla ladattavalla akulla 12.900 mAh Lithium akku yhdellä latauksella olosuhteista riippuen jopa yhden vuoden...
€ 306.90
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 12 ark.pv
0
2081345
Kramer MegaTOOLS VM-2H2 - Jakeluvahvistin
10-804080190 EAN 7291063079147

TuoteTuotenimikeKRAMER VM-2H2 HDMI 2.0 Distributor 12 for 4KKuvausKramer MegaTOOLS VM-2H2 - JakeluvahvistinEAN-koodi7291063079147Valmistajan takuu84 kuukauden vienti takuu YleistäTyyppiJakeluvahvistinLeveys18.75 cmSyvyys11.5...
€ 312.10
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
2900926
10/100M 9-port AI PoE switch, 8x 10/100Base-TX PoE ports, 1xRJ45 uplink...
DELTACOIMP POE31008PLD

10100M 9-port AI PoE switch, 8x 10100Base-TX PoE ports, 1xRJ45 uplink port, blackONV-POE31008PLD is an unmanaged AI PoE switch. It has 810100Base-TX PoE ports and 1 10100Base-TX uplink RJ45 port. Port 1-8 can support IEEE802.3afat PoE...
€ 89.10
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
2804446
LAN ASUS PCE-C2500 2.5Gbps PCI-E RJ45 Ethernet card
Asus 90IG0660-MO0R00 EAN 4718017339667

ASUS PCE-C2500 - Verkkosovitin - PCIe 2.0 - GigE, 2.5 GigE - 1000Base-T, 2.5GBase-T
€ 59.30
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 5 ark.pv
0
2947657
SimPal T2/D210/T3 Lämpötilasensori Harmaa
SimPal Co. DTS-002

SimPal DTS-002 on lämpötilasensori SimPal T2T3D210D310laitteisiin sekä uusimpiin 2019 - SimPal T4T40T20W230malleihin.Tekniset tiedotMittaus-alue -30...100CPituus 2m
€ 17.40
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
1245386
SMA-RP-N(M) välikaapeli 3m RG-195/U

Arronna SMARP-NM-3M on ulkokäyttöön soveltuva 3m WLAN- antennikaapeli SMA-RPM ja NM-liittimillä. Kaapelin valmistuksessa on käytetty laadukkaita liittimiä sekä RG- 195U kaapelia, joilla...
€ 32.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2100260
€ 22.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
3000905
AP TP-Link EAP235-Wall Wall-Plate
TP-LINK EAP235-WALL EAN 6935364088972

3×Gb RJ45 Port,300 Mb at 2.4 GHz867 Mb at 5GHzTP-Link EAP235-seinä 2,4 GHz ja 5 GHz AC1200 WLAN-tukiasema - sopii OC200, OC300
€ 98.00
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
2030993
4ipnet WLAN Controller 100x AP 5x LAN
4ipnet Inc 4IP#APM100

4ipnet APM100 is a simple yet effective centralized Wi-Fi AP management solution, designed specifically for small businesses, hospitality venues, and distributed retailchain stores. With a straightforward user...
€ 236.80
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2851545
WIFI 6 PCIE WIRE-LESS CARD W CTLR
QXP-W6-AX200 EAN 4713213517932

QNAP QXP-W6-AX200 - Verkkosovitin - PCIe 2.0 - 802.11ac, Bluetooth 5.0, 802.11ax malleihin QNAP TS-1232, 1277, 253, 453, 473, 653, 677, 832, 853, 877, 977, TVS-2472, 473, 872, 873
€ 58.00
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 06.05.2021
0
2905447
ZYXEL VMG8825-T50K DUAL BAND WIRELESS AC/N VDSL2 COMBO WAN GIGABIT GATEWAY
ZYXEL COMMUNICATIONS A/S VMG8825-T50K-EU01V2F EAN 4718937604722

Zyxel VMG8825-T50K -JOHTO. AC N VDSL2 Zyxel VMG8825-T50K - langaton reititin - DSL-modeemi - 4-porttinen kytkin - GigE, 802.11ac Wave 2 - 802.11a b g n ac Wave 2 - kaksikaistainen - VoIP-puhelinsovitin
€ 154.20
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
1358679
DELTACO Liitinpaneeli, 1xVGA, 1xHDMI, 1x3,5mm, 0,2m, valkoinen
DELTACO DEL#VR-312 EAN 7340004697794

DELTACO Liitinpaneeli, 1xVGA, 1xHDMI, 1x3,5mm, HD15 na, 19-pin na, 3,5mm na, 0,2m, valkoinenYhteensopivuus Schneider Thorsman ja OptiLine-sarjat, CYB asennusraamit.• Kaapelin pituus 0,2mMitat LxSxK 66x46x32mm
€ 22.00
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
1724568
DELTACO suojattu datarasia pinta-asennukseen, FTP, 2xRJ45, Cat6a, valk
DELTACO DEL#VR-221 EAN 7333048027955

DELTACO shielding wall socket, Surface FTP 2xRJ45, Cat6A, whiteDimensions WxDxH 62x27x68 mmWeight 50g
€ 10.00
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
1669225
Circle 2 Accessory RechBatt White
LOGITECH 961-000436 EAN 5099206073241

Circle 2 Accessory RechBatt WhiteLogitech - Akku Li-Ion 6400 mAh
€ 64.40
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
2683814
AOPEN INTEL WLAN 2x2 AC+BT 8265.NGWMG.NV m.2
AOPEN 54.03017.0110

Intel Dual Band Wireless-Ac 8265 wBluetooth 8265.NGWMG
€ 19.10
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
502874
€ 72.90
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2164838
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli...
UBIQUITI UF-MM-1G EAN 0810354485947

Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, LC Multi-Mode, korkeintaan 550 m, 850 nm RXTX, 1,25 Gbps, SFP, 2 kpl pakkausKoko tai muotoVaihtomoduuliLaitteen tyyppiSFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuliPakattu määrä2...
€ 23.20
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
2883191
Delock USB Type-C -sovittin uros 5 gigabitin lähiverkkoon
DELOCK DEL#66088 EAN 4043619660889

DeLOCK-sovitin, USB Type-C, uros - 5 gigabitin lähiverkkoon - Verkkosovitin - USB 3.1 Gen 1 - 5GBase-T x 1 - Musta 66088
€ 115.00
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 5 ark.pv
0
2600193
Gainwise 3G/2G Intercom 2x Relay 1x Input 3x dial numbers, 1150x numbers
SS1704V-M

Gainwise SS1704V-M on säänkestävä rosterikoteloitu 3GGSM-tekniikalla toimiva ovipuhelin. Ovipuhelin on varustettukahdella releohjauksella esim. sähkölukko sekäyhdellä sisääntulolla esim....
€ 419.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2952140
TNC-RP Male - SMA-RP Female adapteri
Arronna Telecom Co. ADA-TNCRP-SMARPF

Arronna ADA-NF-SMARPF on sovitinkappale N Femaleja SMA-RP Female liittimillä.Liittimet• TNC-RP Male Female pin• SMA-RP Female Male pin
€ 12.30
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2075034
Cisco SF350 -pöytätietokoneella hallittava kytkin, 8x RJ-45, 2x RJ-45 /...
SF352-08P-K9-EU EAN 882658997402

CISCO SF352-08P 8-PORT 8-Port 10100 PoE -hallintakytkin - 279,4 x 170 x 44 mm - 1,16 kg - EU Cisco SF352-08P 8-Port 10100 PoE -hallintakytkin, 279,4 x 170 x 44 mm, 1,16 kg, EU Cisco Small Business SF352-08P. Kytkimen tyyppi hallittu
€ 229.40
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
2557245
HuddleSHOT - All-in-One Conferencing Camera, Black
999-50707-001 EAN 840077500023

HuddleSHOT all-in-one -kokouskameraAll-in-one-ratkaisu PoE -teholla joustavaan asennukseen missä tahansaTäydet stereokaiuttimet ja kaksi integroitua mikrofoniaEtähallinta - selainpohjainen käyttöliittymä...
€ 1532.10
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
3075026
PTZOptics 12X-ZCAM 1080p -kamerakamera 12x zoom-objektiivilla
PT12X-ZCAM-C EAN 0737993161639

AvainominaisuudetLähetys- ja videoneuvotteluihinJopa 1080p60 sieppaus ja suoratoisto3G-SDI ja IP-suoratoisto3,5--42,3 mm n 12-kertainen zoom-objektiivi, f 1,8--2,8Näytä lisääSuunniteltu lähetys ja...
€ 403.60
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2905466
UOVISION COMPACT 4G LTE 20MP CLOUD
UOV#90-121 EAN 6955962000008

Uovision Compact 4G LTE Cloud on kauden 2020 kompaktein etäohjattava riistakamera 20MP resoluutiolla Uovision Compact 4G LTE tukee huippunopeaa LTE 4G verkkoa kuvan tai videon lähetykseen. Sen huima 20MP kuvaresoluutio nostaa...
€ 247.00
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
1065436
Dell Intel Ethernet X540 DP 10GBASE-T Server Adapter
DELL 540-BBDU EAN 5397063817054

The Intel Ethernet Server Adapter X540 DP 10GBASE-T showcases Intel&39;s 10BASE-T adapter in a low-profile PCI form factor. This dual port adapter provides bandwidth-intensive applications highly affordable 10GBT network performance...
€ 714.00
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
2100256
€ 23.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2886751
WIRED PERSONAL VC TEAMS KIT ACCS
LOGITECH 991-000338 EAN 5099206091603

Logitech Wired Personal Video Collaboration -videoneuvottelujärjestelmä 1 henkilö ä 3 MP n henkilökohtainen videoneuvottelujärjestelmä
€ 209.00
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
502429
€ 62.80
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
226703
CISCO 5520 WIRELESS CONTROLLER
CISCO AIR-CT5520-K9 EAN 0882658811333

Cisco 5520 Wireless ControllerVerkoston hallintalaite10 GigE1UOppilatoksille ja muille laitoksille, joissa tarvitaan langattomien verkkojen hallintaan järeää laitetta.
€ 14909.70
sis. ALV
Arvioitu: 12 - 30 ark.pv
0
500398
PSU/Dell Sonicwall Tz400/300 SonicWall - verkkosovitin - 24 watt
DELL SONICWALL 01-SSC-0709 EAN 0758479007098

Dell SonicWALL - Verkkosovitin - Vaihtovirta 100-240 V - 24 watt malleihin Dell SonicWALL TZ300, TZ400
€ 43.10
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 12.05.2021
0
167718
€ 22.40
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
2368816
GEAR Fluffy120dB harmaa
GEA#586102 EAN 7319925861027

Henkilökohtainen hälytys 120dB Fluffy. Henkilökohtainen hälytys voi suojata sinut ja henkilökohtaiset tavarat. Hälytys aktivoidaan poistamalla avaimenperä. Hälytystilavuus voi olla...
€ 16.90
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 10 ark.pv
0
2991035
D-Link 8-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch, Fanless Design
D-LINK DGS-1100-08PV2 EAN 0790069453311

D-Link EasySmart Switch DGS-1100-08P - V2 - switch - smart - 8 x 101001000 PoE - desktop - PoE 64 W
€ 107.00
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
14807
CityNetek CN-211N HomePNA USB-adapter
CITY-NET TECHNOLOGY CN-211N EAN 6418312100280

HomePNA USB-sovitin kannettaviin ja pöytätietokoneisiin. Windows Xp -ajurit. Ei saatavilla Vistalle.Ajurituki- Windows 9x2kXP, Linux ja MAC.
€ 7.40
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2560250
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
CISCO C9300L-STACK-KIT= EAN 889728183451

Cisco Catalyst 9300L Stacking KitThe StackWise-320 kit for Catalyst 9300 Series fixed uplink models consists of two stack adapters and a stacking cable.
€ 757.00
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
2593255
Ubiquiti Ceiling Mount for UVC-G3-FLEX, drywall mounting anchors, white
UBIQUITI UVC-G3-F-C EAN 0817882025584

Ubiquiti Ceiling Mount for UVC-G3-FLEX, drywall mounting anchors, whiteRecessed ceiling mount accessory for the UVC-G3-FLEX camera. Mount your camera inside the ceiling or a ceiling tile for a clean, low-profile installation. Includes...
€ 22.20
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 8 ark.pv
0
26896
TP-Link verkkokortti 32bit Cardbus 10/100Mbps, suoraportti
TP-LINK 6935364000035 EAN 6935364000035

10100M CardBus Network Adapter
€ 7.40
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2625577
RJ45 Port Blockers 10x with Key, black
AVEC BLORJ45110-BK

AVEC BLORJ45110-BK tuote mahdollistaa käyttämättömienethernet ja RJ45 -porttien sulkemisen ja suojaamisen.Tuotepakkaus sisältää 10x RJ-45 blokkaajaa sekä avaimen,jolla esto saadaan poistettua.
€ 33.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
1905857
Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2m
Kuitukaapeli SC/SC/SM 9/125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2 m

Kuitukaapeli SCSCSM 9125 Simplex LSZH, valokuitukaapeli, pituus 2m
€ 14.90
sis. ALV
3 kpl Heti myymälästä tai toimitukseen
0
2655894
POE+ IEEE802.3AT/BT SPLITTER 12/19/24VDC Single-Port 10/100/1000T
PLANET POE-173S

PLANET POE-173S on Ultra PoE-splitteri 101001000Base-Tlähiverkkoon 95W virransyöttökapasiteetilla. Se erottaaEthernet-kaapelista PoEPoE-jännitteen erillisellevirtaliittimelle, joka kytketään esim....
€ 149.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2919450
BenQ WDC10HC InstaShow USB-C HDMI projector Black
BENQ 9H.JLD78.N6E EAN 4718755083945

BenQ InstaShow WDC10HC - Langaton Full HD -esitys napin painalluksella.BenQ InstaShow on ainutlaatuinen softavapaa ratkaisu, jossa usempi käyttäjä jopa 16 voi esittää sisältöä langattomasti omilta...
€ 1332.40
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
328995
X130 10G XFP LC LR Transceive
HP JD108BR EAN 0886111089253

XFP lähetin-vastaanotin-moduuli10 Gigabit Ethernet10GBase-LRLC yksimuotojopa 10 km1310 nmremarketing-tuotteet malleihin HPE 12504, 5120-48G-PoE, 5500-24G-PoE-4SFP, 5500-24G-SFP, 5500-48G-4SFP
€ 2639.10
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 04.05.2021
0
2021589
King Pigeon K5s GSM/Ethernet Communicator PSTN CID to SMS/GPRS/Ethernet
KING PIGEON Kin#K5s

KingPigeon K5S is special for converting the PSTN Ademco Contact ID Control panel to SMS alert and SIA IP over EthernetGPRS network. It support GSM3G4G LTE Modular system, it is best choice for traditional CID PSTN...
€ 168.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
26953
TP-LINK langaton verkkokortti 300Mbps Cardbus 802.11n
TP-LINK TL-WN811N EAN 6935364050313

Langaton 32-bit Cardbus verkkokortti kannettaville. WEP, WPA ja WPA2.Mitat 124x54x11,3mm
€ 9.90
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
3010310
Huawei WiFi AX3 reititin
HUAWEI WS7200-20 WS EAN 6972453163820

HUAWEI WiFi AX3 -reititin Valkoinen EU WiFi 6 802.11ax, kaksikaistainen, jopa 3000 Mbit s 53037743Nopeus 2402 574 Mbit s WLAN 802.11 a b g n ac ax LAN 3x gigabitin Ethernet suojaus WPA WPA2-PSK, WPA3-SAE erikoisominaisuudet...
€ 83.50
sis. ALV
Arvioitu: 6 - 10 ark.pv
0
439724
Ethernet 10Gb 2P 530T Adptr
HP 656596-B21 EAN 4948382828057

New Retail
€ 391.90
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 10 ark.pv
0
92665
€ 53.30
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
2721604
POLY Trio C60 conference phone for MS Teams/SfB with Wi-Fi Bluetooth and...
POLYCOM 2200-86590-019 EAN 0610807896685

Poly Trio C60 for Microsoft TeamsSkype for Business - VoIP-neuvottelupuhelin - sekä Bluetooth-liitäntä - IEEE 802.11abgnac Wi-Fi Bluetooth 5.0 - 5-suuntainen puhelukyky - SIP, SRTP, SDP - 3 linjaa 
€ 770.10
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 5 ark.pv
0
2166995
QNAP QSW-804-4C Switch
QSW-804-4C EAN 4713213513248

Desktop 10G -kytkin 4x RJ-45 SFP , 4x SFP taustalevy 160Gb s, 9 kt Jumboframes 128 kt pakettipuskuriin, 27 kt Mac-osoitteet 2 vuoden takuu
€ 571.50
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 03.05.2021
0
2116489
€ 22.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
252653
5M SFP+ 10GBE TWINAX CABLE
STARTECH.COM SFPCMM5M EAN 0065030849586

StarTech.com Cisco kompatibles SFP Twinax Kabel 5m - 10GBASE-CU SFP Direct Attach Kabel - passiv - 10Gigabit Kupfer Netzwerkkabel
€ 76.60
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 5 ark.pv
0
2987072
AXIS W800 SYSTEM CONTROLLER UK ACCS
01964-003 EAN 7331021071827

Erillinen yksikköTukee jopa viittä telakointiasemaaKustannustehokkuus ja skaalautuvuusHelppo kameran hallintaAXIS W800 System Controller on erillinen yksikkö, jonka avulla on helppo ja kustannustehokas lisätä...
€ 1397.30
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 9 ark.pv
0
1876942
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE -...
Hewlett-Packard HEW#JD118B EAN 0885631249604

TuoteTuotenimikeHPE X120 1G SFP LC SX TransceiverKuvausHPE X120 - SFP mini-GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - LC malleihin HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92,...
€ 206.00
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
2216895
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 1 m
DELTACO LCLC-1S-SI EAN 7333048036155

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9125, 1 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset...
€ 18.20
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
1358682
DELTACO Liitinpaneelil, 1xHDMI, 0,2m, valkoinen
DELTACO DEL#VR-315 EAN 7340004697824

DELTACO Liitinpaneeli, 1xHDMI, 19-pin na, 0,2m, valkoinenYhteensopivuus Schneider Thorsman ja OptiLine-sarjat, CYB asennusraamit.• Kaapelin pituus 0,2mMitat LxSxK 66x41x32mm
€ 21.50
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
3006186
ZYXEL NWD6602 AC1200 Nano USB Adapter
ZYXEL NWD6602-EU0101F EAN 4718937616435

Zyxel NWD6602 - Verkkosovitin - USB 2.0 - 802.11ac
€ 31.60
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2036301
Unify OpenScape Desk Phone CP205 - VoIP -puhelin - SIP - musta
unify L30250-F600-C432 EAN 4050026031362

TuoteTuotenimikeUNIFY OpenScape Desk Phone CP205KuvausUnify OpenScape Desk Phone CP205 - VoIP -puhelin - SIP - mustaEAN-koodi4050026031362Valmistajan takuu12 kuukauden vienti takuu YleistäTuotteen tyyppiVoIP...
€ 214.60
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 05.05.2021
0
2536912
Zyxel SecuExtender, IPSec VPN WINDOWS Client 1 License
ZYXEL SECUEXTENDER-ZZ0201F EAN 4718937594689

TuoteTuotenimike ZYXEL SecuExtender IPSec VPN WINDOWS Client 1 LicenseKuvaus Zyxel SecuExtender IPSec VPN - Lisenssi - WinEAN-koodi 4718937594689Valmistajan takuu No Warranty YleistäLuokka Turvallisuussovellutukset -...
€ 76.40
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
92496
ASDL jakaja, sopii: ADSL/ADSL 2+, modeemi/reititin
SPLITTER EAN 7340004614968

Ruotsalainen puhelinkosketin, bei toimi Suomessa.b
€ 13.40
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
209185
THINK GSM FAX-GW (voice/fax)
Think Technologies TIT-300 EAN 6419532664033

THINK TIT-300 on GSM-yhdyskäytävä, johon voidaan kytkeä tavallinen faksilaite. Kytketyllä faksilla voidaan lähettää ja vastaanottaa fakseja, aivan kuten se olisi...
€ 207.60
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2077130
ZEXEL LIC-EAP 64 AP license for USG1100
ZYXEL LIC-EAP-ZZ0025F EAN 4718937601035

€ 3159.40
sis. ALV
Arvioitu: 1 - 4 ark.pv
0
2918938
3G/LTE 10dBi Omni Outdoor antenna 700-2700M Fiberclass

JX-698-2700-10 on ulkotiloihin soveltuva ympärisäteileväMIMO 2G3GLTE antenni 10-12dBi vahvistuksella. Antenni onvarustettu kahdella 5m antennikaapelilla. Tuotepakkauksessaseinäkiinnitys- sekä...
€ 88.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2601032
CAT6 miniPCIe modem
R11E-LTE6 EAN 4752224006325

Mikrotik R11e-LTE6 miniPCI-e card with carrier aggregation 
€ 95.40
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
2804709
Powerline 1300mb TP-Link TL-WPA8631P KIT
TP-LINK TL-WPA8631P KIT EAN 6935364052539

TP-Link TL-WPA8631P KIT - Powerline Wi-Fi Kit - silta - GigE, HomePlug AV HPAV, HomePlug AV HPAV 2.0, IEEE 1901 - 802.11abgnac - Dual Band - seinäpistorasiaan kytkettävä
€ 130.00
sis. ALV
Arvioitu: 4 - 8 ark.pv
0
3067050
Wyrestorm NHD-210-RX - HDMI over IP 1080p, H.264 Decoder, PoE, RS-232,...
NHD-210-RX EAN 0814303013229

YleiskatsausNHD-210-RX on NetworkHD 200 -sarjan videoseinän dekooderi, erittäin matalan kaistanleveyden H.264 AV over IP -ratkaisu, joka sisältää kaikki NetworkHD 100 -sarjan toiminnot, mutta tehokkailla...
€ 452.20
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2773355
2x 10/100/1000BaseT+1000BaseSX MM Switch 275/550m, SC
Aoa Technology Co. AOM-3102-M05-EA

AOM-3200-M05-EA vanha koodi AOM-3200-M05-EA onmetallikoteloitu ukkossuojattu mediamuunnin101001000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SXkuituverkon multimode välille. Mediamuunnin on varustettukahdella Ethernet-portilla.Mediamuunnin...
€ 79.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
64165
€ 28.50
sis. ALV
Arvioitu: 3 - 7 ark.pv
0
2375141
HPE Aruba LTE Sensor - Langattoman verkon hallintalaite - GigE, LTE -...
Hewlett Packard Enterprise HEW#Q9X66A EAN 0190017303871

TuoteTuotenimikeHPE Aruba LTE APJ-EMEA SensorKuvausHPE Aruba LTE Sensor - Langattoman verkon hallintalaite - GigE, LTE - Bluetooth, Wi-Fi - Kaksoistaajuus - seinäänkattoon asennettavaEAN-koodi0190017303871Valmistajan takuu90...
€ 596.70
sis. ALV
Rajoitettu saatavuusSeuraava erä: 04.05.2021
0
2983877
TP-Link RE605X AX1800 Wi-Fi 6 Range
TP-LINK TP-#RE605X EAN 6935364030582

574 Mbps at 2.4 GHz, 1201 Mbps at 5 GHzTP-Link RE605X Wi-Fi 6 AX1800 Dualband Gigabit WLAN -toistin 1200 Mbit s 5 GHz llä ja 574 Mbit s 2,4 GHz llä, OneMesh, älykäs signaalinäyttö, AP-tila,...
€ 131.20
sis. ALV
Arvioitu: 2 - 5 ark.pv
0
1700889
NC522SFP+ Dual PORT 10GBE
Hewlett Packard Enterprise RP001226860 EAN 5711783681489

Refurbished
€ 72.00
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0
2683239
CAT6 RJ-45 Keystone UTP-liitin pölyluukulla työkaluton asennus
AVEC AVE#ATF768

AVEC-7209439 on työkaluton Kerman CAT6 UTP liitin kaikkiinlähiverkko asennuksiin. Keystone yhteensopivassa liittimessäon jousella varustettu pölyluukku ja sitä voidaan käyttääniin CAT6 kuin CAT5e...
€ 13.90
sis. ALV
Arvioitu: 5 - 10 ark.pv
0